apartment · resale
Curaçaostraat 124
1058CD Amsterdam · Postjeskade e.o. · wijk Westindische Buurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 69 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hoekstra en Van Eck Amsterdam Centrum (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 253 apartments in Amsterdam met 48–89 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 32e percentiel (-7.8% t.o.v. mediaan van € 8.250/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Curaçaostraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Curaçaostraat 122 | 59 | D | € 545.000 | € 9.237 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.955 |
|---|---|
| Dichtheid | 18215 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 521.000 deze listing +1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 71% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363ER01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool Corantijn — 0.11 km · 35 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.64 km |
| Supermarkt | ALDI — 0.17 km · 29 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Mediq Apotheek Wester — 0.16 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | De Gezichtskliniek — 0.64 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 1.0 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Postjesweg — 1.24 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Warung Redjo Kim & Jane — 0.11 km · 82 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 113.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 69 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.380 per jaar (~€ 115/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.621 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1173 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~414 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 276 per jaar en 276 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Overtoom 414 Cremerbuurt-West | 63 | C | € 525.000 |
+€ 5.670
1 stap(pen)
|
€ 530.670 | +€ 5.670 | |
| Egidiusstraat 63 Erasmusparkbuurt-West | 70 | A | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | +€ 10.000 | |
| Valkhof 36 Gelderlandpleinbuurt | 79 | B | € 515.000 | +€ 0 | € 515.000 | € -10.000 | |
| Crynssenstraat 60 Paramariboplein e.o. | 61 | F | € 525.000 |
+€ 15.860
4 stap(pen)
|
€ 540.860 | +€ 15.860 | |
| Willem de Zwijgerlaan 28 Geuzenhofbuurt | 67 | F | € 525.000 |
+€ 17.420
4 stap(pen)
|
€ 542.420 | +€ 17.420 | |
| Admiraal De Ruijterweg 315 Erasmusparkbuurt-Oost | 69 | C | € 500.000 |
+€ 6.210
1 stap(pen)
|
€ 506.210 | € -18.790 | |
| Woestduinstraat 77 Westlandgrachtbuurt | 65 | C | € 495.000 |
+€ 5.850
1 stap(pen)
|
€ 500.850 | € -24.150 | |
| Marnixstraat 323 Marnixbuurt-Midden | 63 | C | € 495.000 |
+€ 5.670
1 stap(pen)
|
€ 500.670 | € -24.330 | |
| Laurierstraat 55 Elandsgrachtbuurt | 69 | B | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 25.000 | |
| Eerste Atjehstraat 105 Timorpleinbuurt-Zuid | 65 | B | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 25.000 | |
| KNSM-laan 736 KNSM-eiland | 76 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 25.000 | |
| Helmholtzstraat 81 Middenmeer-Zuid | 64 | C | € 550.000 |
+€ 2.880
1 stap(pen)
|
€ 552.880 | +€ 27.880 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Willem de Zwijgerlaan 28 Geuzenhofbuurt | 67 | 4 | F | € 525.000 | € 7.836 |
| De Rijpgracht 39 Landlust-Zuid | 71 | 4 | D | € 575.000 | € 8.099 |
| Schierstins 56 Gelderlandpleinbuurt | 67 | 4 | D | € 475.000 | € 7.090 |
| Reggestraat 13 IJselbuurt-West | 68 | 4 | E | € 585.000 | € 8.603 |
| Van Boshuizenstraat 377 Buitenveldert-Zuidoost | 66 | 4 | C | € 465.000 | € 7.045 |
| Stadionplein 45 Van Tuyllbuurt | 73 | 4 | D | € 599.000 | € 8.205 |
| Witte de Withstraat 133 Filips van Almondekwartier | 67 | 4 | A | € 625.000 | € 9.328 |
| Egidiusstraat 63 Erasmusparkbuurt-West | 70 | 3 | A | € 535.000 | € 7.643 |
| Admiraal De Ruijterweg 315 Erasmusparkbuurt-Oost | 69 | 3 | C | € 500.000 | € 7.246 |
| Laurierstraat 55 Elandsgrachtbuurt | 69 | 3 | B | € 550.000 | € 7.971 |
| Elisabeth Boddaertstraat 28 Staalmanbuurt | 76 | 4 | A | € 495.000 | € 6.513 |
| Nieuwe Hoogstraat 33 Zuiderkerkbuurt | 68 | 3 | B | € 560.000 | € 8.235 |