Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 94 m² |
| Perceel | 158 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KIN Makelaars, Funda-topmakelaar van Brabant! (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 46 houses in Tilburg met 65–122 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 39e percentiel (-5.2% t.o.v. mediaan van € 4.042/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Tilburg
| Inwoners | 655 |
|---|---|
| Dichtheid | 6486 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 229.000 deze listing +57% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 68% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08554203
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Aboe el-Chayr — 0.43 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.44 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Klijsen — 0.89 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Noord — 1.14 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | ETZ TweeSteden ziekenhuis — 1.71 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 1.07 km |
| Restaurant | Familie Wok — 0.97 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.719 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 76.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 94 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.504 per jaar (~€ 125/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.844 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1222 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~376 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Tilburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pastoor Schutjesstraat 98 Hoefstraat Noord | 70 | F | € 325.000 |
+€ 25.900
5 stap(pen)
|
€ 350.900 | € -9.100 | |
| Eduard Meijerslaan 17 Westermarkt | 83 | D | € 349.000 |
+€ 22.410
3 stap(pen)
|
€ 371.410 | +€ 11.410 | |
| Oerlesestraat 93 Trouwlaan | 108 | C | € 350.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 371.600 | +€ 11.600 | |
| Simpelveldstraat 8 Dalem Zuid II | 118 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 15.000 | |
| President Steijnstraat 2 Afrikaanderbuurt Oost | 88 | E | € 315.000 |
+€ 29.040
4 stap(pen)
|
€ 344.040 | € -15.960 | |
| Roggestraat 5 Sint Anna Noord | 70 | D | € 325.000 |
+€ 18.900
3 stap(pen)
|
€ 343.900 | € -16.100 | |
| Hoevenseweg 46 Hoevenseweg | 83 | C | € 360.000 |
+€ 16.600
2 stap(pen)
|
€ 376.600 | +€ 16.600 | |
| Generaal de Wetstraat 35 Afrikaanderbuurt Oost | 85 | D | € 315.000 |
+€ 22.950
3 stap(pen)
|
€ 337.950 | € -22.050 | |
| Jacob Lemairestraat 8 Zeeheldenbuurt | 84 | C | € 369.000 |
+€ 16.800
2 stap(pen)
|
€ 385.800 | +€ 25.800 | |
| Haydnstraat 282 Heikant Zuid-West | 117 | B | € 375.000 |
+€ 12.870
1 stap(pen)
|
€ 387.870 | +€ 27.870 | |
| Schadewijkstraat 22 Dalem Zuid II | 113 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 35.000 | |
| Robert Fruinstraat 23 Hoefstraat Noord | 110 | B | € 395.000 |
+€ 12.100
1 stap(pen)
|
€ 407.100 | +€ 47.100 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Ezelvense Akkers 35 Ezelvense Akkers | 93 | 3 | A | € 450.000 | € 4.839 |
| President Steijnstraat 2 Afrikaanderbuurt Oost | 88 | 4 | E | € 315.000 | € 3.580 |
| Leharstraat 22 Heikant Oost | 103 | 4 | D | € 390.000 | € 3.786 |
| Jacob Lemairestraat 8 Zeeheldenbuurt | 84 | 4 | C | € 369.000 | € 4.393 |
| Generaal de Wetstraat 35 Afrikaanderbuurt Oost | 85 | 4 | D | € 315.000 | € 3.706 |
| Hoevenseweg 46 Hoevenseweg | 83 | 4 | C | € 360.000 | € 4.337 |
| Eduard Meijerslaan 17 Westermarkt | 83 | 4 | D | € 349.000 | € 4.205 |
| Kaapkoloniestraat 51 Afrikaanderbuurt Midden | 108 | 3 | D | € 400.000 | € 3.704 |
| Bredaseweg 192 Sint Anna Noord | 101 | 4 | B | € 435.000 | € 4.307 |
| Wapenveldstraat 19 Witbrant West | 80 | 3 | A | € 425.000 | € 5.312 |
| Oerlesestraat 93 Trouwlaan | 108 | 4 | C | € 350.000 | € 3.241 |
| Robert Fruinstraat 23 Hoefstraat Noord | 110 | 4 | B | € 395.000 | € 3.591 |