databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Middelkoop 17

4245TR Leerbroek · Middelkoop · wijk Leerbroek buitengebied · Vijfheerenlanden

€ 895.000
€ 6.938 / m²
129 6kamers G
Foto 1 van Middelkoop 17 Foto 2 van Middelkoop 17 Foto 3 van Middelkoop 17 Foto 4 van Middelkoop 17 Foto 5 van Middelkoop 17 Foto 6 van Middelkoop 17 Foto 7 van Middelkoop 17 Foto 8 van Middelkoop 17 Foto 9 van Middelkoop 17 Foto 10 van Middelkoop 17 Foto 11 van Middelkoop 17 Foto 12 van Middelkoop 17

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.129 m²
Perceel3795 m²
Kamers6 (5 slaap)
EnergielabelG
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar LAND-HUIS B.V. makelaardij o.z. (VN)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in Vijfheerenlanden met 90–167 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 95e percentiel (+61.2% t.o.v. mediaan van € 4.303/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Vijfheerenlanden

Inwoners330
Dichtheid64 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.9
Gemiddelde WOZ (buurt) € 676.000 deze listing +32% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt7%
Afstand basisschool2.9 km
Afstand supermarkt4.2 km
Afstand huisarts4.3 km
Afstand kinderdagverblijf2.9 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU19611203 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Eben-Haëzerschool — 1.47 km
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk de Wiel — 1.14 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 4.273 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 194.565 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel G en 129 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 7.095 per jaar (~€ 591/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 4.864 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~6192 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~2838 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 5.031 per jaar en 4515 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Verbouwings-equivalente woningen in Vijfheerenlanden

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label G te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
het Lijne Pad 8 Everdingen kern 146 B € 770.000 +€ 0 € 770.000 € -125.000
Pontil 3 Broekgraaf-Zuid 157 A+++ € 750.000 +€ 0 € 750.000 € -145.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
het Lijne Pad 8 Everdingen kern 146 5 B € 770.000 € 5.274
Voorhof 14 Achter de Pijp 144 6 A++ € 575.000 € 3.993
Molengraaf 15 Molenbuurt II 122 6 B € 525.000 € 4.303
Meent 75 Leerdam centrum zuid 128 5 A € 495.000 € 3.867
Batenborch 29 Blankenborch 122 5 A+ € 495.000 € 4.057
Pontil 3 Broekgraaf-Zuid 157 7 A+++ € 750.000 € 4.777
Rietkamp 85 Molenbuurt II 115 5 B € 525.000 € 4.565
Kastanjelaan 53 Bomenbuurt (Vianen) 122 5 C € 475.000 € 3.893