house · resale
Symfonielaan 42
3208SE Spijkenisse · Vogelenzang-Noord · wijk Vogelenzang · Nissewaard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 100 m² |
| Perceel | 132 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Mudde Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 25 houses in Nissewaard met 70–130 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 48e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 3.850/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nissewaard
| Inwoners | 1.645 |
|---|---|
| Dichtheid | 8247 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 341.000 deze listing +13% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 5% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19301102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | obs Vogelenzang Noord — 0.23 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 1.05 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Vogelakker — 1.06 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum De Akkers — 1.23 km |
| Ziekenhuis | Spijkenisse Medisch Centrum — 2.47 km |
| OV-station | De Akkers — 1.11 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.838 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 81.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 100 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.600 per jaar (~€ 133/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.971 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1300 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~400 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Nissewaard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pluimgras 16 Vriesland | 105 | A | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | +€ 4.000 | |
| Saturnusstraat 30 Sterrenkwartier-Oost | 130 | B | € 375.000 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 389.300 | +€ 4.300 | |
| Beverveen 403 Beverveen | 104 | B | € 385.000 |
+€ 11.440
1 stap(pen)
|
€ 396.440 | +€ 11.440 | |
| Kanariestraat 12 Vogelbuurt | 86 | D | € 350.000 |
+€ 23.220
3 stap(pen)
|
€ 373.220 | € -11.780 | |
| Baarsveen 137 Baarsveen | 105 | A+ | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 15.000 | |
| Melkwegplein 25 Sterrenkwartier-Midden | 125 | C | € 375.000 |
+€ 25.000
2 stap(pen)
|
€ 400.000 | +€ 15.000 | |
| Tulpstraat 18 Hoogwerf-Zuid | 71 | D | € 350.000 |
+€ 19.170
3 stap(pen)
|
€ 369.170 | € -15.830 | |
| Krekelveen 409 Krekelveen | 93 | C | € 350.000 |
+€ 18.600
2 stap(pen)
|
€ 368.600 | € -16.400 | |
| Beverveen 259 Beverveen | 118 | B | € 350.000 |
+€ 12.980
1 stap(pen)
|
€ 362.980 | € -22.020 | |
| Duyvecamp 4 Bloemendaele | 112 | B | € 395.000 |
+€ 12.320
1 stap(pen)
|
€ 407.320 | +€ 22.320 | |
| Maria Doorman-Kielstrastraat 51 Maaswijk-Zuidwest | 101 | B | € 399.500 |
+€ 11.110
1 stap(pen)
|
€ 410.610 | +€ 25.610 | |
| Groede 62 Hekelingen-Dorp | 97 | B | € 400.000 |
+€ 10.670
1 stap(pen)
|
€ 410.670 | +€ 25.670 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Groede 62 Hekelingen-Dorp | 97 | 4 | B | € 400.000 | € 4.124 |
| Baarsveen 137 Baarsveen | 105 | 4 | A+ | € 400.000 | € 3.810 |
| Krekelveen 409 Krekelveen | 93 | 4 | C | € 350.000 | € 3.763 |
| Maria Doorman-Kielstrastraat 51 Maaswijk-Zuidwest | 101 | 5 | B | € 399.500 | € 3.955 |
| Beverveen 403 Beverveen | 104 | 5 | B | € 385.000 | € 3.702 |
| Pluimgras 16 Vriesland | 105 | 5 | A | € 389.000 | € 3.705 |
| Margaretha Roosenboomstraat 16 Maaswijk-Noordoost | 104 | 5 | B | € 419.500 | € 4.034 |
| Raaigras 6 Vriesland | 108 | 5 | B | € 400.000 | € 3.704 |
| Polderlaan 52 Geervliet-Noordoost | 110 | 5 | C | € 395.000 | € 3.591 |
| Duyvecamp 4 Bloemendaele | 112 | 5 | B | € 395.000 | € 3.527 |
| Roosendaelweg 17 Geervliet-Noordoost | 105 | 5 | A | € 475.000 | € 4.524 |
| Kanariestraat 12 Vogelbuurt | 86 | 5 | D | € 350.000 | € 4.070 |