house · resale
Veestraat 139
5021PP Tilburg · Trouwlaan · wijk Trouwlaan - Uitvindersbuurt · Tilburg
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 115 m² |
| Perceel | 135 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KIN Makelaars, Funda-topmakelaar van Brabant! (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 69 houses in Tilburg met 80–149 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 60e percentiel (+5.0% t.o.v. mediaan van € 3.935/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Tilburg
| Inwoners | 1.945 |
|---|---|
| Dichtheid | 10517 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 281.000 deze listing +69% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 70% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08551801
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Zonnesteen — 0.25 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.39 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Korvelplein — 0.76 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Fam — 0.54 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | ETZ TweeSteden ziekenhuis — 3.57 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Tilburg Centraal Station — 1.43 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | GGz Breburg — 0.12 km · 34 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 115 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.840 per jaar (~€ 153/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.421 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1495 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~460 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Tilburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Korte Nieuwstraat 3 Besterd | 118 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Prins Bernhardstraat 19 Eikenbosch | 119 | C | € 447.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 470.800 | € -4.200 | |
| Brahmsstraat 108 Heikant Zuid-Oost | 133 | B | € 465.000 |
+€ 14.630
1 stap(pen)
|
€ 479.630 | +€ 4.630 | |
| Sumatrastraat 24 Loven Noord | 129 | E | € 439.000 |
+€ 42.570
4 stap(pen)
|
€ 481.570 | +€ 6.570 | |
| Doesburgstraat 47 Huibeven Midden | 120 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 10.000 | |
| Akkerstraat 112 Sint Anna Noord | 108 | B | € 445.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 456.880 | € -18.120 | |
| Zelhemstraat 13 Koolhoven Buiten | 103 | A | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | +€ 24.000 | |
| Sint Pieterspark 13 Sint Pieterspark | 120 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 25.000 | |
| Ezelvense Akkers 35 Ezelvense Akkers | 93 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -25.000 | |
| Bredaseweg 192 Sint Anna Noord | 101 | B | € 435.000 |
+€ 11.110
1 stap(pen)
|
€ 446.110 | € -28.890 | |
| Etnastraat 2 Ezelvense Akkers | 121 | B | € 429.000 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 442.310 | € -32.690 | |
| Mastenbroekstraat 5 Leeuwerik Zuid | 117 | A+ | € 440.000 | +€ 0 | € 440.000 | € -35.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Doesburgstraat 47 Huibeven Midden | 120 | 4 | A | € 485.000 | € 4.042 |
| Weteringlaan 176 De Blaak Zuid-West | 112 | 4 | C | € 519.000 | € 4.634 |
| Akkerstraat 112 Sint Anna Noord | 108 | 4 | B | € 445.000 | € 4.120 |
| Schadewijkstraat 22 Dalem Zuid II | 113 | 4 | A | € 395.000 | € 3.496 |
| Robert Fruinstraat 23 Hoefstraat Noord | 110 | 4 | B | € 395.000 | € 3.591 |
| Korte Nieuwstraat 3 Besterd | 118 | 5 | A | € 475.000 | € 4.025 |
| Haydnstraat 282 Heikant Zuid-West | 117 | 4 | B | € 375.000 | € 3.205 |
| Mastenbroekstraat 5 Leeuwerik Zuid | 117 | 5 | A+ | € 440.000 | € 3.761 |
| Simpelveldstraat 8 Dalem Zuid II | 118 | 4 | A | € 375.000 | € 3.178 |
| Prins Bernhardstraat 19 Eikenbosch | 119 | 5 | C | € 447.000 | € 3.756 |
| Sint Pieterspark 13 Sint Pieterspark | 120 | 5 | A | € 500.000 | € 4.167 |
| Rockanjestraat 16 Dalem Noord I | 123 | 4 | A+ | € 565.000 | € 4.593 |