Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 158 m² |
| Perceel | 291 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ooststede Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 43 houses in Nijmegen met 110–205 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 32e percentiel (-11.3% t.o.v. mediaan van € 4.388/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nijmegen
| Inwoners | 3.590 |
|---|---|
| Dichtheid | 4249 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 343.000 deze listing +79% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02680842
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Mondial College — 0.13 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.16 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek — 1.03 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Wijkgezondheidscentrum Lindenholt — 1.02 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Canisius-Wilhelmina Ziekenhuis — 3.81 km |
| OV-station | Station Dukenburg — 1.23 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Orient Plaza — 0.69 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.936 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 132.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 158 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.160 per jaar (~€ 263/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.199 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2686 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~948 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 632 per jaar en 632 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Nijmegen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spieghelstraat 3 Nije Veld | 124 | A++ | € 615.000 | +€ 0 | € 615.000 | € 0 | |
| Veldstraat 13 St. Anna | 112 | C | € 619.000 |
+€ 10.080
1 stap(pen)
|
€ 629.080 | +€ 14.080 | |
| Holtgesbroek 1103 't Broek | 148 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -20.000 | |
| Turennesingel 160 Lent | 142 | A++ | € 635.000 | +€ 0 | € 635.000 | +€ 20.000 | |
| Groenewoudseweg 318 Heijendaal | 111 | D | € 575.000 |
+€ 17.760
2 stap(pen)
|
€ 592.760 | € -22.240 | |
| Weezenhof 2960 Weezenhof | 150 | C | € 625.000 |
+€ 13.500
1 stap(pen)
|
€ 638.500 | +€ 23.500 | |
| Donatellostraat 64 Lent | 147 | A++ | € 645.000 | +€ 0 | € 645.000 | +€ 30.000 | |
| Turennesingel 226 Lent | 140 | A | € 655.000 | +€ 0 | € 655.000 | +€ 40.000 | |
| Hegdambroek 2505 't Broek | 136 | B | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -40.000 | |
| Driehuizerweg 390 Brakkenstein | 142 | C | € 650.000 |
+€ 12.780
1 stap(pen)
|
€ 662.780 | +€ 47.780 | |
| Galiciëstraat 11 Lent | 114 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | € -50.000 | |
| Oude Nonnendaalseweg 194 Wolfskuil | 134 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 60.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Weezenhof 2960 Weezenhof | 150 | 6 | C | € 625.000 | € 4.167 |
| Donatellostraat 64 Lent | 147 | 6 | A++ | € 645.000 | € 4.388 |
| Postweg 37 Galgenveld | 163 | 6 | B | € 715.000 | € 4.387 |
| Berg en Dalseweg 218 Hengstdal | 167 | 6 | E | € 735.000 | € 4.401 |
| Holtgesbroek 1103 't Broek | 148 | 5 | A | € 595.000 | € 4.020 |
| Evertsenstraat 21 Bottendaal | 154 | 6 | C | € 785.000 | € 5.097 |
| Turennesingel 160 Lent | 142 | 5 | A++ | € 635.000 | € 4.472 |
| Driehuizerweg 390 Brakkenstein | 142 | 5 | C | € 650.000 | € 4.577 |
| Turennesingel 226 Lent | 140 | 7 | A | € 655.000 | € 4.679 |
| Albert Schweitzerlaan 94 Heijendaal | 145 | 5 | B | € 739.000 | € 5.097 |
| de Kluijskamp 1049 De Kamp | 139 | 6 | B | € 465.000 | € 3.345 |
| Hegdambroek 2505 't Broek | 136 | 5 | B | € 575.000 | € 4.228 |