apartment · resale
Sanderijnstraat 48
1055BW Amsterdam · Erasmusparkbuurt-West · wijk Erasmuspark · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 56 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Jansen Smit Makelaars en Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 187 apartments in Amsterdam met 39–72 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 43e percentiel (-1.8% t.o.v. mediaan van € 8.636/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.975 |
|---|---|
| Dichtheid | 13408 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 452.000 deze listing +5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 48% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EF02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Zijderoute — 0.45 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | 't Zonnehoekje — 0.38 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Dirk — 0.3 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Mediport — 0.35 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Sanitas — 0.69 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 0.95 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | De Vlugtlaan — 0.96 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Kahvealti — 0.17 km · 50 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 103.261 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 56 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.400 per jaar (~€ 117/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.385 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1232 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~504 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 504 per jaar en 504 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.H. Hisgenpad 305 Elzenhagen-Zuid | 58 | A++ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Amstelveenseweg 1150 Buitenveldert-Zuidwest | 55 | D | € 475.000 |
+€ 3.850
1 stap(pen)
|
€ 478.850 | +€ 3.850 | |
| Vespuccistraat 86 John Franklinbuurt | 58 | D | € 475.000 |
+€ 4.060
1 stap(pen)
|
€ 479.060 | +€ 4.060 | |
| Celebesstraat 58 Timorpleinbuurt-Zuid | 61 | B | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 10.000 | |
| Schipluidenlaan 82 Schipluidenbuurt | 55 | A+ | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 10.000 | |
| Tweede Atjehstraat 32 Timorpleinbuurt-Zuid | 57 | C | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -10.000 | |
| Rombout Hogerbeetsstraat 6 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 54 | G | € 450.000 |
+€ 10.800
4 stap(pen)
|
€ 460.800 | € -14.200 | |
| Westlandgracht 179 Aalsmeerwegbuurt-West | 54 | C | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 | |
| Sloterkade 128 Legmeerpleinbuurt | 56 | C | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 | |
| Geuzenkade 32 Geuzenhofbuurt | 55 | D | € 450.000 |
+€ 3.850
1 stap(pen)
|
€ 453.850 | € -21.150 | |
| Crynssenstraat 66 Paramariboplein e.o. | 51 | D | € 450.000 |
+€ 3.570
1 stap(pen)
|
€ 453.570 | € -21.430 | |
| Joan Melchior Kemperstraat 75 Fannius Scholtenbuurt | 56 | C | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Amstelveenseweg 1150 Buitenveldert-Zuidwest | 55 | 3 | D | € 475.000 | € 8.636 |
| Joan Melchior Kemperstraat 75 Fannius Scholtenbuurt | 56 | 3 | C | € 450.000 | € 8.036 |
| Wamberg 49 Buitenveldert-Zuidoost | 57 | 3 | B | € 500.000 | € 8.772 |
| Derde Schinkelstraat 2 Schinkelbuurt-Noord | 55 | 3 | C | € 500.000 | € 9.091 |
| Juliana van Stolbergstraat 49 Landlust-Noord | 55 | 3 | A | € 500.000 | € 9.091 |
| Geuzenkade 32 Geuzenhofbuurt | 55 | 3 | D | € 450.000 | € 8.182 |
| Baffinstraat 35 Balboaplein e.o. | 55 | 3 | B | € 500.000 | € 9.091 |
| Borneostraat 18 Timorpleinbuurt-Noord | 57 | 3 | C | € 500.000 | € 8.772 |
| Van Hogendorpstraat 137 Fannius Scholtenbuurt | 55 | 3 | B | € 500.000 | € 9.091 |
| Vespuccistraat 86 John Franklinbuurt | 58 | 3 | D | € 475.000 | € 8.190 |
| Westlandgracht 195 Aalsmeerwegbuurt-West | 55 | 3 | B | € 510.000 | € 9.273 |
| Westlandgracht 179 Aalsmeerwegbuurt-West | 54 | 3 | C | € 495.000 | € 9.167 |