Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 118 m² |
| Perceel | 160 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Zaat Vastgoed (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in Lingewaard met 82–153 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.110/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Lingewaard
| Inwoners | 2.140 |
|---|---|
| Dichtheid | 4263 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 492.000 deze listing -1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 9% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 1.5 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17050001
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IKC De Regenboog — 0.39 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.91 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu Apotheek Teselaar — 0.91 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Teselaar — 0.91 km |
| Ziekenhuis | Polikliniek CWZ de Waalsprong — 2.91 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Buren Van... — 0.91 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.315 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 103.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 118 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.888 per jaar (~€ 157/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.472 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1534 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~472 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Lingewaard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schoutstraat 88 Lootakkers | 108 | B | € 475.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 486.880 | +€ 1.880 | |
| Kruidenstraat 47 Klaverkamp-Klein Rome | 106 | A+ | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -20.000 | |
| Kersenbongerd 7 Zilverkamp 1e fase | 135 | B | € 445.000 |
+€ 14.850
1 stap(pen)
|
€ 459.850 | € -25.150 | |
| Arnhemsepoort 102 Centrum Huissen | 102 | C | € 495.000 |
+€ 20.400
2 stap(pen)
|
€ 515.400 | +€ 30.400 | |
| Wildzang 25 Zilverkamp 3e fase | 143 | C | € 425.000 |
+€ 28.600
2 stap(pen)
|
€ 453.600 | € -31.400 | |
| Emmastraat 70 Kern Angeren | 118 | C | € 399.000 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 422.600 | € -62.400 | |
| Dijkstraat 61 Klappenburg | 126 | A++ | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | € -70.000 | |
| Ulkenpad 56 Zilverkamp 4e fase | 111 | B | € 400.000 |
+€ 12.210
1 stap(pen)
|
€ 412.210 | € -72.790 | |
| Kolk 13 Zilverkamp 3e fase | 123 | C | € 385.000 |
+€ 24.600
2 stap(pen)
|
€ 409.600 | € -75.400 | |
| Viswei 63 Kern Angeren | 141 | B | € 545.000 |
+€ 15.510
1 stap(pen)
|
€ 560.510 | +€ 75.510 | |
| Bredestraat 83 Brouwersland | 92 | B | € 395.000 |
+€ 10.120
1 stap(pen)
|
€ 405.120 | € -79.880 | |
| Esdoornstraat 42 Klappenburg | 88 | E | € 369.000 |
+€ 29.040
4 stap(pen)
|
€ 398.040 | € -86.960 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Schoutstraat 88 Lootakkers | 108 | 5 | B | € 475.000 | € 4.398 |
| Emmastraat 70 Kern Angeren | 118 | 5 | C | € 399.000 | € 3.381 |
| Dijkstraat 61 Klappenburg | 126 | 5 | A++ | € 415.000 | € 3.294 |
| Ulkenpad 56 Zilverkamp 4e fase | 111 | 5 | B | € 400.000 | € 3.604 |
| Arnhemsepoort 102 Centrum Huissen | 102 | 5 | C | € 495.000 | € 4.853 |
| Kruidenstraat 47 Klaverkamp-Klein Rome | 106 | 6 | A+ | € 465.000 | € 4.387 |
| Kolk 13 Zilverkamp 3e fase | 123 | 6 | C | € 385.000 | € 3.130 |
| Pannerdenseweg 70 Kern Doornenburg | 123 | 6 | E | € 600.000 | € 4.878 |
| Kersenbongerd 7 Zilverkamp 1e fase | 135 | 6 | B | € 445.000 | € 3.296 |
| Viswei 63 Kern Angeren | 141 | 5 | B | € 545.000 | € 3.865 |
| Heirweg 48 Zilverkamp 1e fase | 99 | 4 | C | € 375.000 | € 3.788 |
| Karstraat 79 Buitengebied Huissen | 141 | 5 | E | € 595.000 | € 4.220 |