databuurt cijfers per buurt
10044 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Loobeekdal 36

6718NL Ede · De Venen en Zanden · wijk Kernhem · Ede

€ 525.000
€ 4.487 / m²
117 4kamers A+++
Foto 1 van Loobeekdal 36 Foto 2 van Loobeekdal 36 Foto 3 van Loobeekdal 36 Foto 4 van Loobeekdal 36 Foto 5 van Loobeekdal 36 Foto 6 van Loobeekdal 36 Foto 7 van Loobeekdal 36 Foto 8 van Loobeekdal 36 Foto 9 van Loobeekdal 36 Foto 10 van Loobeekdal 36 Foto 11 van Loobeekdal 36 Foto 12 van Loobeekdal 36

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.117 m²
Perceel120 m²
Kamers4 (3 slaap)
EnergielabelA+++
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Bolthof van den Top Makelaardij en Hypotheken (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 48 houses in Ede met 81–152 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 39e percentiel (-5.4% t.o.v. mediaan van € 4.741/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Ede

Inwoners3.810
Dichtheid5334 per km²
Gem. huishoudensgrootte3.0
Gemiddelde WOZ (buurt) € 458.000 deze listing +15% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt37%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt1.8 km
Afstand huisarts1.5 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU02280403 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Vuursteen — 0.4 km · 12 totaal binnen zoekradius
Supermarkt ALDI — 1.24 km · 2 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Ziekenhuis Gelderse Vallei — 3.58 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.506 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 105.435 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 40.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A+++
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 117 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.170 per jaar (~€ 98/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.604 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~819 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~117 m³ per jaar

Verbouwings-equivalente woningen in Ede

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Honingklaver 13 Halderbrink 99 A € 495.000 +€ 29.700
3 stap(pen)
  • A→A+: € 7.920 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 9.900 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
  • A++→A+++: € 11.880 (+ volledige warmtepomp)
€ 524.700 € -300
Artemislaan 3 Klaphek 129 A € 495.000 +€ 38.700
3 stap(pen)
  • A→A+: € 10.320 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 12.900 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
  • A++→A+++: € 15.480 (+ volledige warmtepomp)
€ 533.700 +€ 8.700
Binnenhof 32 De Hoven 127 A € 475.000 +€ 38.100
3 stap(pen)
  • A→A+: € 10.160 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 12.700 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
  • A++→A+++: € 15.240 (+ volledige warmtepomp)
€ 513.100 € -11.900
Beatrixlaan 16 Beatrixpark 92 D € 495.000 +€ 52.440
6 stap(pen)
  • D→C: € 6.440 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.280 (+ HR++ glas)