Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 65 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Den Braber & Ram (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 110 apartments in Den Haag met 45–84 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 34e percentiel (-9.6% t.o.v. mediaan van € 4.934/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 3.180 |
|---|---|
| Dichtheid | 9476 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 293.000 deze listing -1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 47% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05181894
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Kleine Keizer — 0.1 km · 23 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.1 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Waldeck Apotheek — 0.15 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum — 0.67 km |
| Ziekenhuis | Parnassia psycho-medisch centrum — 1.23 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 2.29 km |
| Restaurant | Thais restaurant Siem — 0.16 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.385 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 63.043 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 65 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.625 per jaar (~€ 135/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.520 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1430 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~585 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 585 per jaar en 585 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Werkhovenstraat 35 Leyenburg | 67 | D | € 285.000 |
+€ 4.690
1 stap(pen)
|
€ 289.690 | € -310 | |
| Roggekamp 297 Kampen | 77 | D | € 289.000 |
+€ 5.390
1 stap(pen)
|
€ 294.390 | +€ 4.390 | |
| Elandstraat 35 Zeeheldenkwartier | 53 | B | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | +€ 5.000 | |
| Majubastraat 41 Transvaalkwartier-Zuid | 74 | E | € 275.000 |
+€ 9.620
2 stap(pen)
|
€ 284.620 | € -5.380 | |
| Den Helderstraat 92 Leyenburg | 72 | D | € 279.000 |
+€ 5.040
1 stap(pen)
|
€ 284.040 | € -5.960 | |
| Damasstraat 345 Laakkwartier-Oost | 69 | E | € 275.000 |
+€ 8.970
2 stap(pen)
|
€ 283.970 | € -6.030 | |
| Lunterenstraat 105 Oostbroek-Noord | 68 | A | € 299.500 | +€ 0 | € 299.500 | +€ 9.500 | |
| Hilversumsestraat 125 Rustenburg | 60 | C | € 299.500 | +€ 0 | € 299.500 | +€ 9.500 | |
| Vinkensteynstraat 87 Valkenboskwartier | 63 | C | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | +€ 10.000 | |
| Burgemeester Waldeckstraat 16 Houtwijk | 64 | D | € 275.000 |
+€ 4.480
1 stap(pen)
|
€ 279.480 | € -10.520 | |
| Spiraeastraat 32 Heesterbuurt | 61 | D | € 275.000 |
+€ 4.270
1 stap(pen)
|
€ 279.270 | € -10.730 | |
| Dercksenstraat 35 Laakkwartier-Oost | 61 | E | € 295.000 |
+€ 7.930
2 stap(pen)
|
€ 302.930 | +€ 12.930 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jasmijnstraat 73 Heesterbuurt | 65 | 3 | F | € 299.000 | € 4.600 |
| Burgemeester Waldeckstraat 16 Houtwijk | 64 | 3 | D | € 275.000 | € 4.297 |
| Werkhovenstraat 35 Leyenburg | 67 | 3 | D | € 285.000 | € 4.254 |
| Vinkensteynstraat 87 Valkenboskwartier | 63 | 3 | C | € 300.000 | € 4.762 |
| Lunterenstraat 105 Oostbroek-Noord | 68 | 3 | A | € 299.500 | € 4.404 |
| Dercksenstraat 35 Laakkwartier-Oost | 61 | 3 | E | € 295.000 | € 4.836 |
| Damasstraat 345 Laakkwartier-Oost | 69 | 3 | E | € 275.000 | € 3.986 |
| Spiraeastraat 32 Heesterbuurt | 61 | 3 | D | € 275.000 | € 4.508 |
| Hilversumsestraat 125 Rustenburg | 60 | 3 | C | € 299.500 | € 4.992 |
| Loosduinsekade 166 Transvaalkwartier-Noord | 62 | 3 | C | € 250.000 | € 4.032 |
| Elviraland 184 Landen | 60 | 3 | C | € 269.500 | € 4.492 |
| Dautzenbergstraat 93 Laakkwartier-West | 69 | 3 | D | € 250.000 | € 3.623 |