Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 61 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Veerhuis Wonen Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 apartments in Den Bosch met 42–79 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 80e percentiel (+25.0% t.o.v. mediaan van € 5.756/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Hoflaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Hoflaan 163 | 130 | A+ | € 790.000 | € 6.077 |
| Hoflaan 335 | 73 | A | € 575.000 | € 7.877 |
Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch
| Inwoners | 3.725 |
|---|---|
| Dichtheid | 7743 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 425.000 deze listing +3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 52% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07961102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Van Maerlant — 0.51 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.11 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek West — 0.64 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpost — 0.79 km |
| Ziekenhuis | Jeroen Bosch Ziekenhuis — 0.89 km |
| OV-station | 's-Hertogenbosch — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Happy Italy — 0.15 km · 66 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.096 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 91.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 61 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 854 per jaar (~€ 71/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.167 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~671 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~183 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Onderwijsboulevard 518 Paleiskwartier | 78 | A | € 419.500 |
+€ 6.240
1 stap(pen)
|
€ 425.740 | € -13.260 | |
| Snellestraat 40 Binnenstad centrum | 61 | A | € 409.000 |
+€ 4.880
1 stap(pen)
|
€ 413.880 | € -25.120 | |
| Bordeslaan 382 Paleiskwartier | 75 | A | € 475.000 |
+€ 6.000
1 stap(pen)
|
€ 481.000 | +€ 42.000 | |
| Hofplein 86 Paleiskwartier | 75 | A | € 495.000 |
+€ 6.000
1 stap(pen)
|
€ 501.000 | +€ 62.000 | |
| Lange Tuinstraat 76 De Muntel | 62 | C | € 495.000 |
+€ 17.360
3 stap(pen)
|
€ 512.360 | +€ 73.360 | |
| Lokerenpassage 6 Lokeren | 73 | C | € 339.500 |
+€ 20.440
3 stap(pen)
|
€ 359.940 | € -79.060 | |
| Statenlaan 457 Paleiskwartier | 58 | A++ | € 359.500 | +€ 0 | € 359.500 | € -79.500 | |
| Hudsonlaan 134 De Schutskamp | 70 | C | € 339.000 |
+€ 19.600
3 stap(pen)
|
€ 358.600 | € -80.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Statenlaan 457 Paleiskwartier | 58 | 2 | A++ | € 359.500 | € 6.198 |
| Snellestraat 40 Binnenstad centrum | 61 | 3 | A | € 409.000 | € 6.705 |
| Lange Tuinstraat 76 De Muntel | 62 | 3 | C | € 495.000 | € 7.984 |
| Statenkwartier 62 Maasdal | 61 | 2 | B | € 325.000 | € 5.328 |
| Maassingel 154 Aawijk Zuid | 63 | 2 | F | € 289.000 | € 4.587 |
| Maijweg 4 Het Zand | 57 | 2 | A | € 290.000 | € 5.088 |
| Esdoornstraat 87 Graafsebuurt zuid | 68 | 3 | B | € 325.000 | € 4.779 |
| Hudsonlaan 134 De Schutskamp | 70 | 3 | C | € 339.000 | € 4.843 |
| Lokerenpassage 6 Lokeren | 73 | 3 | C | € 339.500 | € 4.651 |
| Bordeslaan 382 Paleiskwartier | 75 | 3 | A | € 475.000 | € 6.333 |
| Hofplein 86 Paleiskwartier | 75 | 3 | A | € 495.000 | € 6.600 |
| Hoflaan 335 Paleiskwartier | 73 | 3 | A | € 575.000 | € 7.877 |