Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 126 m² |
| Perceel | 450 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KARAKTERVOL WONEN (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in Noordenveld met 88–163 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 80e percentiel (+15.5% t.o.v. mediaan van € 4.087/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Noordenveld
| Inwoners | 3.690 |
|---|---|
| Dichtheid | 1732 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 370.000 deze listing +61% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 1.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU16990300
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Dr. Nassau College Norg — 0.48 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.29 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Heijstra & Kremer — 0.56 km |
| Restaurant | Ristorante Monte Giove — 0.37 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 128.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 126 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.520 per jaar (~€ 210/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.051 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2142 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~756 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 504 per jaar en 504 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Noordenveld
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nieuweweg 18 Roden | 123 | C | € 525.000 |
+€ 5.535
1 stap(pen)
|
€ 530.535 | € -64.465 | |
| Natuurschoonweg 7 Nietap | 115 | D | € 499.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 517.400 | € -77.600 | |
| Husingslag 14 Nieuw-Roden | 126 | A++++ | € 515.000 | +€ 0 | € 515.000 | € -80.000 | |
| Vogelwikke 28 Roden West | 156 | C | € 675.000 |
+€ 14.040
1 stap(pen)
|
€ 689.040 | +€ 94.040 | |
| Hoofdstraat 32 Een | 124 | C | € 475.000 |
+€ 11.160
1 stap(pen)
|
€ 486.160 | € -108.840 | |
| Postmaatseweg 17 Verspreide huizen Norg | 110 | D | € 695.000 |
+€ 17.600
2 stap(pen)
|
€ 712.600 | +€ 117.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Husingslag 14 Nieuw-Roden | 126 | 4 | A++++ | € 515.000 | € 4.087 |
| Nieuweweg 18 Roden | 123 | 5 | C | € 525.000 | € 4.268 |
| Natuurschoonweg 7 Nietap | 115 | 4 | D | € 499.000 | € 4.339 |
| Hoofdstraat 32 Een | 124 | 3 | C | € 475.000 | € 3.831 |
| Rietveld 24 Nieuw-Roden | 127 | 5 | A++ | € 459.000 | € 3.614 |
| Schans Portugal 10 Een | 135 | 5 | B | € 475.000 | € 3.519 |
| Bakkerstraat 36 Roden | 120 | 5 | B | € 425.000 | € 3.542 |
| Postmaatseweg 17 Verspreide huizen Norg | 110 | 3 | D | € 695.000 | € 6.318 |
| Bakkerstraat 15 Roden | 113 | 5 | D | € 385.000 | € 3.407 |
| Postmaatseweg 15 Verspreide huizen Norg | 148 | 3 | A++ | € 750.000 | € 5.068 |
| T. Zondagstraat 2 Roden | 100 | 4 | B | € 425.000 | € 4.250 |
| Middelven 10 Roden West | 116 | 5 | A | € 325.000 | € 2.802 |