Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 102 m² |
| Perceel | 145 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | NAMACO Groningen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 45 houses in Groningen met 71–132 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 13e percentiel (-13.1% t.o.v. mediaan van € 3.947/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Groningen
| Inwoners | 5.195 |
|---|---|
| Dichtheid | 2368 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 294.000 deze listing +19% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00140801
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | GBS Rehoboth — 0.11 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.48 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Hoogkerk — 0.15 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Smith — 0.94 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Martini Ziekenhuis — 4.06 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | P+R Hoogkerk A7 — 1.72 km |
| Restaurant | Noor — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 75.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 102 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.040 per jaar (~€ 170/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.841 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1734 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~612 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 408 per jaar en 408 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Groningen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johan Ellenbergerstraat 3 De Held | 87 | B | € 349.500 | +€ 0 | € 349.500 | € -500 | |
| Het Want 64 Lewenborg-Noord | 120 | C | € 350.000 |
+€ 10.800
1 stap(pen)
|
€ 360.800 | +€ 10.800 | |
| Iepenlaan 19 Selwerd | 97 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 | |
| Josine Reulingstraat 44 De Held | 88 | A+ | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -25.000 | |
| Aduarderdiepsterweg 3 Zuidwending | 98 | C | € 369.000 |
+€ 8.820
1 stap(pen)
|
€ 377.820 | +€ 27.820 | |
| De Larix 4 Selwerd | 92 | B | € 379.000 | +€ 0 | € 379.000 | +€ 29.000 | |
| Oosterhavenstraat 8 Binnenstad-Oost | 91 | C | € 375.000 |
+€ 8.190
1 stap(pen)
|
€ 383.190 | +€ 33.190 | |
| Staringstraat 5 De Wijert | 78 | D | € 300.000 |
+€ 12.480
2 stap(pen)
|
€ 312.480 | € -37.520 | |
| Lageweg 25 Thesinge | 132 | G | € 350.000 |
+€ 38.280
5 stap(pen)
|
€ 388.280 | +€ 38.280 | |
| Reddingiusweg 97 Hoogkerk-Zuid | 79 | E | € 290.000 |
+€ 17.380
3 stap(pen)
|
€ 307.380 | € -42.620 | |
| Dragonstraat 85 Ulgersmaborg | 103 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 45.000 | |
| R. Doumastraat 12 Hoornse Meer | 88 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 45.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rijksweg 99 Oosterhoogebrug | 95 | 4 | E | € 375.000 | € 3.947 |
| Aduarderdiepsterweg 3 Zuidwending | 98 | 5 | C | € 369.000 | € 3.765 |
| Iepenlaan 19 Selwerd | 97 | 5 | A | € 375.000 | € 3.866 |
| Dragonstraat 85 Ulgersmaborg | 103 | 5 | A | € 395.000 | € 3.835 |
| Josine Reulingstraat 44 De Held | 88 | 4 | A+ | € 325.000 | € 3.693 |
| De Larix 4 Selwerd | 92 | 3 | B | € 379.000 | € 4.120 |
| Heesterlaan 17 Oosterhaar | 102 | 5 | A | € 425.000 | € 4.167 |
| Johan Ellenbergerstraat 3 De Held | 87 | 4 | B | € 349.500 | € 4.017 |
| Zonland 13 Drielanden | 108 | 4 | A | € 445.000 | € 4.120 |
| Wilsstraat 20 De Hunze | 109 | 5 | B | € 410.000 | € 3.761 |
| Oosterhavenstraat 8 Binnenstad-Oost | 91 | 3 | C | € 375.000 | € 4.121 |
| R. Doumastraat 12 Hoornse Meer | 88 | 4 | A | € 395.000 | € 4.489 |