apartment · resale
Herensingel 63
2032RT Haarlem · Oude Amsterdamsebuurt · wijk Amsterdamsewijk · Haarlem
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 34 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Huismakelaar Kennemerpoort (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 2.730 |
|---|---|
| Dichtheid | 14112 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 420.000 deze listing -35% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 59% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03920701
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Franciscus Xaveriusschool — 0.29 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De kleine Houtrakkers — 0.87 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.14 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Teyler Apotheek — 0.33 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Te Slaa — 0.28 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Zuid — 1.51 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Haarlem, Station — 1.02 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Draak — 0.13 km · 123 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.313 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 58.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 34 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 680 per jaar (~€ 57/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.370 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~578 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~204 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 136 per jaar en 136 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.
Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.
Alle vergelijkbare woningen (2)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Parklaan 16 Stationsbuurt | 41 | 2 | unknown | € 325.000 | € 7.927 |
| Spaarne 71 Burgwal | 44 | 2 | C | € 375.000 | € 8.523 |