apartment · resale
Hoge Rijndijk 94
2313KL Leiden · Rijndijkbuurt · wijk Roodenburgerdistrict · Leiden
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 47 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hypodomus Leiden (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Andere woningen in Hoge Rijndijk
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Hoge Rijndijk 14 | 163 | F | € 795.000 | € 4.877 |
Buurt in cijfers — Leiden
| Inwoners | 2.370 |
|---|---|
| Dichtheid | 9497 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 470.000 deze listing -32% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 43% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05460401
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Bonaventura Agora Leiden — 0.02 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Leidsche Tuynhuis — 0.23 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Supermarkt Al Jaber — 0.2 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Roomburgh — 0.5 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsencentrum Leiden — 0.75 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Alrijne Ziekenhuis Leiderdorp — 2.19 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Leiden Lammenschans — 1.4 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Atlantic — 0.76 km · 10 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.528 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 67.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 47 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 752 per jaar (~€ 63/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.591 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~611 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~188 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Leiden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hasebroekstraat 9 Haagweg-Noord | 52 | B | € 320.000 |
+€ 5.720
1 stap(pen)
|
€ 325.720 | +€ 5.720 | |
| Breestraat 54 Pieterswijk | 56 | D | € 299.000 |
+€ 15.120
3 stap(pen)
|
€ 314.120 | € -5.880 | |
| Paul Krugerstraat 22 Transvaalbuurt | 39 | B | € 290.000 |
+€ 4.290
1 stap(pen)
|
€ 294.290 | € -25.710 | |
| Schubertlaan 174 Fortuinwijk-Zuid | 46 | G | € 260.000 |
+€ 18.400
6 stap(pen)
|
€ 278.400 | € -41.600 |
Alle vergelijkbare woningen (4)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Schubertlaan 174 Fortuinwijk-Zuid | 46 | 2 | G | € 260.000 | € 5.652 |
| Hasebroekstraat 9 Haagweg-Noord | 52 | 2 | B | € 320.000 | € 6.154 |
| Paul Krugerstraat 22 Transvaalbuurt | 39 | 3 | B | € 290.000 | € 7.436 |
| Breestraat 54 Pieterswijk | 56 | 2 | D | € 299.000 | € 5.339 |