Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 91 m² |
| Perceel | 199 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaardij Sneek (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 33 houses in Leeuwarden met 63–118 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 48e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 3.022/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Leeuwarden
| Inwoners | 1.295 |
|---|---|
| Dichtheid | 1442 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 286.000 deze listing -4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 28% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 3.4 km |
| Afstand huisarts | 3.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00808208
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | KBS Sint Radboud — 0.23 km |
|---|---|
| OV-station | Grou-Jirnsum — 2.44 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.313 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 58.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 91 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.820 per jaar (~€ 152/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.465 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1547 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~546 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 364 per jaar en 364 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Leeuwarden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meidoornstraat 48 Bloemenbuurt | 93 | D | € 259.000 |
+€ 14.880
2 stap(pen)
|
€ 273.880 | € -1.120 | |
| Mesdagstraat 12 Hollanderwijk | 78 | C | € 265.000 |
+€ 7.020
1 stap(pen)
|
€ 272.020 | € -2.980 | |
| Noteboomstraat 12 Oldegalileën | 87 | E | € 259.000 |
+€ 19.140
3 stap(pen)
|
€ 278.140 | +€ 3.140 | |
| Mesdagstraat 16 Hollanderwijk | 84 | F | € 249.500 |
+€ 21.840
4 stap(pen)
|
€ 271.340 | € -3.660 | |
| Egelantierstraat 56 Schieringen | 96 | E | € 259.500 |
+€ 21.120
3 stap(pen)
|
€ 280.620 | +€ 5.620 | |
| Bernhardus Bumastraat 30 Achter de Hoven | 75 | F | € 245.000 |
+€ 19.500
4 stap(pen)
|
€ 264.500 | € -10.500 | |
| Siebe Schootstrastraat 57 Vrijheidswijk-West | 101 | B | € 289.000 | +€ 0 | € 289.000 | +€ 14.000 | |
| Pasveerweg 21 Huizum-Dorp | 96 | A | € 259.500 | +€ 0 | € 259.500 | € -15.500 | |
| Claes Bockes Balckstraat 5 Welgelegen | 108 | E | € 269.500 |
+€ 23.760
3 stap(pen)
|
€ 293.260 | +€ 18.260 | |
| Dirk Boutsstraat 21 Jan van Scorelbuurt | 94 | C | € 285.000 |
+€ 8.460
1 stap(pen)
|
€ 293.460 | +€ 18.460 | |
| Kalverstraat 34 Cambuursterpad | 85 | C | € 245.000 |
+€ 7.650
1 stap(pen)
|
€ 252.650 | € -22.350 | |
| van Sytzamastraat 13 Achter de Hoven | 106 | E | € 275.000 |
+€ 23.320
3 stap(pen)
|
€ 298.320 | +€ 23.320 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Meidoornstraat 48 Bloemenbuurt | 93 | 4 | D | € 259.000 | € 2.785 |
| Pasveerweg 21 Huizum-Dorp | 96 | 4 | A | € 259.500 | € 2.703 |
| Kalverstraat 34 Cambuursterpad | 85 | 4 | C | € 245.000 | € 2.882 |
| Herman Costerstraat 14 Transvaalwijk | 88 | 4 | C | € 229.000 | € 2.602 |
| Dirk Boutsstraat 21 Jan van Scorelbuurt | 94 | 5 | C | € 285.000 | € 3.032 |
| Noteboomstraat 12 Oldegalileën | 87 | 3 | E | € 259.000 | € 2.977 |
| Egelantierstraat 56 Schieringen | 96 | 5 | E | € 259.500 | € 2.703 |
| Buorren 29 Lekkum | 86 | 3 | B | € 299.000 | € 3.477 |
| Mesdagstraat 16 Hollanderwijk | 84 | 3 | F | € 249.500 | € 2.970 |
| 2e Koestraat 29 Cambuursterpad | 80 | 4 | C | € 235.000 | € 2.938 |
| Siebe Schootstrastraat 57 Vrijheidswijk-West | 101 | 5 | B | € 289.000 | € 2.861 |
| Hoeksterstraat 10 Oldegalileën | 80 | 5 | A | € 299.000 | € 3.738 |