house · resale
J. Abelnstraat 93
7881AJ Emmer-Compascuum · Emmer-Compascuum-Centrum · wijk Wijk 03 Emmer-Compascuum · Emmen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 95 m² |
| Perceel | 167 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaardij Kuper (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 28 houses in Emmen met 66–123 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 67e percentiel (+7.8% t.o.v. mediaan van € 2.686/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Emmen
| Inwoners | 4.795 |
|---|---|
| Dichtheid | 1766 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 232.000 deze listing +19% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 39% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01140300
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.34 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.39 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | HAPEC — 0.54 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.313 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 57.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 95 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.520 per jaar (~€ 127/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.440 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1235 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~380 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Emmen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Houtduif 2 Rietlanden | 80 | A | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | € 0 | |
| Meerwijk NZ 8 Zwartemeer-Centrum | 105 | D | € 249.000 |
+€ 28.350
3 stap(pen)
|
€ 277.350 | +€ 2.350 | |
| Zuidlaarderbrink 298 Bargeres | 108 | C | € 239.500 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 261.100 | € -13.900 | |
| Hesselterbrink 255 Bargeres | 95 | B | € 250.000 |
+€ 10.450
1 stap(pen)
|
€ 260.450 | € -14.550 | |
| Balingerbrink 162 Bargeres | 95 | A | € 260.000 | +€ 0 | € 260.000 | € -15.000 | |
| Kommerdijk 5 Verspreide huizen Erica | 121 | F | € 250.000 |
+€ 44.770
5 stap(pen)
|
€ 294.770 | +€ 19.770 | |
| Posthoorn 25 Barger-Compascuum-Centrum | 98 | D | € 225.000 |
+€ 26.460
3 stap(pen)
|
€ 251.460 | € -23.540 | |
| Wendeling 91 Angelslo | 112 | A | € 299.000 | +€ 0 | € 299.000 | +€ 24.000 | |
| Trumanstraat 21 Veenoord | 105 | B | € 289.500 |
+€ 11.550
1 stap(pen)
|
€ 301.050 | +€ 26.050 | |
| Verlengde Scholtenskanaal OZ 107 Verspreide huizen Emmer-Compascuum | 116 | D | € 275.000 |
+€ 31.320
3 stap(pen)
|
€ 306.320 | +€ 31.320 | |
| Heidewal 48 Erica-Centrum | 100 | C | € 289.000 |
+€ 20.000
2 stap(pen)
|
€ 309.000 | +€ 34.000 | |
| Van Eklaan 5 Nieuw-Schoonebeek | 98 | C | € 289.500 |
+€ 19.600
2 stap(pen)
|
€ 309.100 | +€ 34.100 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Heidewal 48 Erica-Centrum | 100 | 4 | C | € 289.000 | € 2.890 |
| Balingerbrink 162 Bargeres | 95 | 5 | A | € 260.000 | € 2.737 |
| Van Eklaan 5 Nieuw-Schoonebeek | 98 | 5 | C | € 289.500 | € 2.954 |
| Hesselterbrink 255 Bargeres | 95 | 3 | B | € 250.000 | € 2.632 |
| Rietmees 65 Rietlanden | 85 | 4 | B | € 300.000 | € 3.529 |
| Meerwijk NZ 8 Zwartemeer-Centrum | 105 | 4 | D | € 249.000 | € 2.371 |
| Boonackers 24 Angelslo | 89 | 4 | C | € 215.000 | € 2.416 |
| Posthoorn 25 Barger-Compascuum-Centrum | 98 | 5 | D | € 225.000 | € 2.296 |
| Trumanstraat 21 Veenoord | 105 | 5 | B | € 289.500 | € 2.757 |
| Houtduif 2 Rietlanden | 80 | 4 | A | € 275.000 | € 3.438 |
| Dingspellaan 19 Angelslo | 94 | 5 | E | € 199.000 | € 2.117 |
| Zuidlaarderbrink 298 Bargeres | 108 | 5 | C | € 239.500 | € 2.218 |