Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 138 m² |
| Perceel | 302 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ten Wolde Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 40 houses in Emmen met 96–179 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 47e percentiel (-2.5% t.o.v. mediaan van € 2.890/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Emmen
| Inwoners | 9.005 |
|---|---|
| Dichtheid | 3320 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 297.000 deze listing +31% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 22% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01144700
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Lisdodde — 0.28 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Emmen — 0.37 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsencentrum Quattro — 0.39 km |
| Ziekenhuis | Scheper Ziekenhuis — 4.77 km |
| OV-station | Emmen Zuid — 0.86 km |
| Restaurant | Horeca centrum De Rietplas — 0.38 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.857 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 82.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 138 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.208 per jaar (~€ 184/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.041 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1794 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~552 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Emmen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kazerneweg 43 Klazienaveen-Noord | 106 | C | € 369.000 |
+€ 21.200
2 stap(pen)
|
€ 390.200 | +€ 1.200 | |
| Deverbrink 49 Bargeres | 113 | D | € 350.000 |
+€ 30.510
3 stap(pen)
|
€ 380.510 | € -8.490 | |
| Beekpunge 41 Schoonebeek | 112 | A | € 399.500 | +€ 0 | € 399.500 | +€ 10.500 | |
| Valtherzandweg 235 Emmermeer | 160 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 11.000 | |
| Oeverzwaluw 23 Rietlanden | 134 | C | € 339.500 |
+€ 26.800
2 stap(pen)
|
€ 366.300 | € -22.700 | |
| De Doeze 77 Klazienaveen-Zuid | 137 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 36.000 | |
| Ratelaar 57 Schoonebeek | 133 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -39.000 | |
| Vogelwikke 2 Emmermeer | 110 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -39.000 | |
| Mercuriusbaan 25 Klazienaveen-Noord | 121 | C | € 325.000 |
+€ 24.200
2 stap(pen)
|
€ 349.200 | € -39.800 | |
| Pimpelmees 16 Rietlanden | 119 | B | € 335.000 |
+€ 13.090
1 stap(pen)
|
€ 348.090 | € -40.910 | |
| Ronerbrink 48 Bargeres | 140 | B | € 425.000 |
+€ 15.400
1 stap(pen)
|
€ 440.400 | +€ 51.400 | |
| Anker 98 Klazienaveen-Zuid | 121 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -64.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| De Doeze 77 Klazienaveen-Zuid | 137 | 5 | A | € 425.000 | € 3.102 |
| Ronerbrink 48 Bargeres | 140 | 5 | B | € 425.000 | € 3.036 |
| Ratelaar 57 Schoonebeek | 133 | 5 | A | € 350.000 | € 2.632 |
| Oeverzwaluw 23 Rietlanden | 134 | 5 | C | € 339.500 | € 2.534 |
| Vledders 24 Verspreide huizen Nieuw-Weerdinge | 134 | 5 | C | € 485.000 | € 3.619 |
| Laan van de Marel 597 Emmerhout | 130 | 5 | A++ | € 300.000 | € 2.308 |
| Mercuriusbaan 25 Klazienaveen-Noord | 121 | 5 | C | € 325.000 | € 2.686 |
| Pimpelmees 16 Rietlanden | 119 | 5 | B | € 335.000 | € 2.815 |
| Anker 98 Klazienaveen-Zuid | 121 | 6 | A | € 325.000 | € 2.686 |
| Deverbrink 49 Bargeres | 113 | 5 | D | € 350.000 | € 3.097 |
| Valtherzandweg 235 Emmermeer | 160 | 6 | A | € 400.000 | € 2.500 |
| Beekpunge 41 Schoonebeek | 112 | 5 | A | € 399.500 | € 3.567 |