house · resale
Taniaburg 84
8926LZ Leeuwarden · Camminghaburen-Midden · wijk Camminghaburen e.o. · Leeuwarden
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 124 m² |
| Perceel | 178 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Scheenstra Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 51 houses in Leeuwarden met 86–161 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-7.9% t.o.v. mediaan van € 2.972/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Leeuwarden
| Inwoners | 3.615 |
|---|---|
| Dichtheid | 5713 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 275.000 deze listing +23% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00805102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IKC de Sprong — 0.11 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Sinne Idzerdastins — 0.2 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Poiesz — 0.38 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Frisius Medisch Centrum Leeuwarden — 3.48 km |
| OV-station | Leeuwarden Camminghaburen — 0.77 km |
| Restaurant | Chinese Muur — 0.5 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.621 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 72.717 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 124 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.480 per jaar (~€ 207/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.828 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2108 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~744 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 496 per jaar en 496 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Leeuwarden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johan Winklerwei 395 Westeinde | 151 | A | € 339.500 | +€ 0 | € 339.500 | € 0 | |
| Achter de Hoven 125 Achter de Hoven | 142 | F | € 299.000 |
+€ 36.920
4 stap(pen)
|
€ 335.920 | € -3.580 | |
| Gysbert Japicxstraat 73 Oranjewijk | 106 | C | € 325.000 |
+€ 9.540
1 stap(pen)
|
€ 334.540 | € -4.960 | |
| Skilwei 34 Stiens | 97 | E | € 325.000 |
+€ 21.340
3 stap(pen)
|
€ 346.340 | +€ 6.840 | |
| Douwe Kalmaleane 63 Westeinde | 123 | C | € 319.000 |
+€ 11.070
1 stap(pen)
|
€ 330.070 | € -9.430 | |
| Finsterbuorren 6 Buitengebied Jelsum | 124 | A+++ | € 349.500 | +€ 0 | € 349.500 | +€ 10.000 | |
| Fedde Schurerwei 13 Westeinde | 137 | C | € 315.000 |
+€ 12.330
1 stap(pen)
|
€ 327.330 | € -12.170 | |
| Gerard Terborchstraat 18 Julianapark | 120 | B | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -14.500 | |
| Kingmastate 74 Camminghaburen-Noord | 137 | B | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -14.500 | |
| De Jol 7 Grou | 119 | C | € 345.000 |
+€ 10.710
1 stap(pen)
|
€ 355.710 | +€ 16.210 | |
| Midlumerstraat 18 Vossepark | 93 | C | € 349.000 |
+€ 8.370
1 stap(pen)
|
€ 357.370 | +€ 17.870 | |
| van Wageningenstraat 55 Huizum-Bornia | 101 | B | € 319.000 | +€ 0 | € 319.000 | € -20.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Gerard Terborchstraat 18 Julianapark | 120 | 5 | B | € 325.000 | € 2.708 |
| Schatzenburg 9 Camminghaburen-Midden | 119 | 5 | A++ | € 375.000 | € 3.151 |
| Goudenregenstraat 25 Oldegalileën | 130 | 5 | B | € 379.000 | € 2.915 |
| Hoxma 20 Grou | 127 | 5 | A | € 399.000 | € 3.142 |
| Taanpôle 8 Warten | 117 | 5 | C | € 289.000 | € 2.470 |
| Finsterbuorren 6 Buitengebied Jelsum | 124 | 4 | A+++ | € 349.500 | € 2.819 |
| Douwe Kalmaleane 63 Westeinde | 123 | 6 | C | € 319.000 | € 2.593 |
| Kingmastate 74 Camminghaburen-Noord | 137 | 5 | B | € 325.000 | € 2.372 |
| De Jol 7 Grou | 119 | 6 | C | € 345.000 | € 2.899 |
| 8e Vegelindwarsstraat 16 Achter de Hoven | 124 | 4 | B | € 299.000 | € 2.411 |
| Gysbert Japicxstrjitte 49 Stiens | 117 | 6 | D | € 298.500 | € 2.551 |
| Skrok 49 Bilgaard | 133 | 6 | A | € 370.000 | € 2.782 |