databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Eperweg 49

8084HB 't Harde · ’t Harde Oost · wijk Wijk 02 't Harde · Elburg

€ 519.000
€ 4.055 / m²
128 6kamers G
Foto 1 van Eperweg 49 Foto 2 van Eperweg 49 Foto 3 van Eperweg 49 Foto 4 van Eperweg 49 Foto 5 van Eperweg 49 Foto 6 van Eperweg 49 Foto 7 van Eperweg 49 Foto 8 van Eperweg 49 Foto 9 van Eperweg 49 Foto 10 van Eperweg 49 Foto 11 van Eperweg 49 Foto 12 van Eperweg 49

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.128 m²
Perceel519 m²
Kamers6 (3 slaap)
EnergielabelG
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Kok & Heijkamp Makelaars - 't Harde (VN)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 9 houses in Elburg met 89–166 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-2.3% t.o.v. mediaan van € 4.148/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Elburg

Inwoners1.175
Dichtheid2285 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.3
Gemiddelde WOZ (buurt) € 376.000 deze listing +38% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt46%
Afstand basisschool1.0 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts0.7 km
Afstand kinderdagverblijf1.0 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU02300203 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Het Sterrenlicht — 0.28 km · 3 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Boni — 0.12 km · 2 totaal binnen zoekradius
Apotheek Service Apotheek 't Harde — 0.51 km
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk F. van der Heide & G.H. Wesseler — 0.52 km
OV-station 't Harde — 0.99 km
Restaurant Restaurant Amuse — 0.02 km · 3 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.478 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 112.826 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel G en 128 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 7.040 per jaar (~€ 587/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 3.065 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~6144 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~2816 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 4.992 per jaar en 4480 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Verbouwings-equivalente woningen in Elburg

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label G te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Zuiderzeestraatweg West 136 Doornspijk 98 G € 498.000 +€ 0 € 498.000 € -21.000
Vinckenberghweg 3 ’t Harde Centrum 126 A € 475.000 +€ 0 € 475.000 € -44.000
Houtrustweg 62 ’t Harde West 113 C € 589.000 +€ 0 € 589.000 +€ 70.000
Zandsteenstraat 62 ’t Harde West 108 B € 448.000 +€ 0 € 448.000 € -71.000
Kruisweg 23 Oostendorp 119 B € 425.000 +€ 0 € 425.000 € -94.000

Alle vergelijkbare woningen (8)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Vinckenberghweg 3 ’t Harde Centrum 126 5 A € 475.000 € 3.770
Kruisweg 23 Oostendorp 119 6 B € 425.000 € 3.571
Houtrustweg 62 ’t Harde West 113 5 C € 589.000 € 5.212
Vletstraat 34 Vrijheid 112 6 A € 399.000 € 3.562
Zandsteenstraat 62 ’t Harde West 108 5 B € 448.000 € 4.148