Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 133 m² |
| Perceel | 125 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Schieland Borsboom NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 31 houses in Alphen aan den Rijn met 93–172 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 80e percentiel (+21.8% t.o.v. mediaan van € 4.167/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Alphen aan den Rijn
| Inwoners | 315 |
|---|---|
| Dichtheid | 45 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 608.000 deze listing +11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 21% |
| Afstand basisschool | 1.2 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 1.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04843104
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Brede School Benthuizen — 0.11 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.59 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Benthuizen — 0.75 km |
| Ziekenhuis | HagaZiekenhuis Zoetermeer — 3.67 km |
| OV-station | Willem Dreeslaan — 1.7 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.223 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 135.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 50.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++++ en 133 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.064 per jaar (~€ 89/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.312 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~665 kg per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Alphen aan den Rijn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Draaistok 52 Draaistok | 145 | A | € 600.000 |
+€ 63.800
4 stap(pen)
|
€ 663.800 | € -11.200 | |
| Aardepad 5 De Oude Wereld-Oost | 144 | A | € 595.000 |
+€ 63.360
4 stap(pen)
|
€ 658.360 | € -16.640 | |
| De Kwekerij 8 Koudekerk aan den Rijn-Zuid | 124 | A | € 655.000 |
+€ 54.560
4 stap(pen)
|
€ 709.560 | +€ 34.560 | |
| Emmaplaats 36 Benthuizen Dorp-Oost | 136 | B | € 525.000 |
+€ 74.800
5 stap(pen)
|
€ 599.800 | € -75.200 | |
| Lupinesingel 73 Ericapark | 110 | A | € 550.000 |
+€ 48.400
4 stap(pen)
|
€ 598.400 | € -76.600 | |
| Sijsjespeer 36 Voorofschebuurt | 153 | A | € 725.000 |
+€ 43.758
4 stap(pen)
|
€ 768.758 | +€ 93.758 | |
| Reinette 18 Appelbuurt | 168 | A | € 695.000 |
+€ 73.920
4 stap(pen)
|
€ 768.920 | +€ 93.920 | |
| Marokkostraat 163 De Oude Wereld-West | 113 | B | € 510.000 |
+€ 62.150
5 stap(pen)
|
€ 572.150 | € -102.850 | |
| Evenaar 13 Evenaar-West | 148 | B | € 700.000 |
+€ 81.400
5 stap(pen)
|
€ 781.400 | +€ 106.400 | |
| Bremstraat 40 Weidebloemenbuurt-Zuid | 140 | C | € 475.000 |
+€ 89.600
6 stap(pen)
|
€ 564.600 | € -110.400 | |
| Trappistenlaan 27 Archeon | 151 | A | € 725.000 |
+€ 66.440
4 stap(pen)
|
€ 791.440 | +€ 116.440 | |
| Griekenlandstraat 4 Evenaar-West | 109 | B | € 485.000 |
+€ 59.950
5 stap(pen)
|
€ 544.950 | € -130.050 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| De Kwekerij 8 Koudekerk aan den Rijn-Zuid | 124 | 6 | A | € 655.000 | € 5.282 |
| Aardepad 5 De Oude Wereld-Oost | 144 | 6 | A | € 595.000 | € 4.132 |
| Draaistok 52 Draaistok | 145 | 6 | A | € 600.000 | € 4.138 |
| Emmaplaats 36 Benthuizen Dorp-Oost | 136 | 4 | B | € 525.000 | € 3.860 |
| Evenaar 13 Evenaar-West | 148 | 6 | B | € 700.000 | € 4.730 |
| Sijsjespeer 36 Voorofschebuurt | 153 | 5 | A | € 725.000 | € 4.739 |
| Poolsterstraat 8 Planetenbuurt-Noord | 124 | 5 | C | € 465.000 | € 3.750 |
| Trappistenlaan 27 Archeon | 151 | 6 | A | € 725.000 | € 4.801 |
| Bremstraat 40 Weidebloemenbuurt-Zuid | 140 | 6 | C | € 475.000 | € 3.393 |
| Woubrugseweg 3 Woubrugseweg | 146 | 5 | A | € 895.000 | € 6.130 |
| Marokkostraat 163 De Oude Wereld-West | 113 | 5 | B | € 510.000 | € 4.513 |
| Junostraat 5 Planetenbuurt-Noord | 135 | 6 | C | € 450.000 | € 3.333 |