apartment · resale
Tosaristraat 19
1019RT Amsterdam · Java-eiland · wijk Oostelijk Havengebied · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 87 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hoekstra en Van Eck Amsterdam Centrum (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 259 apartments in Amsterdam met 60–113 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 46e percentiel (-1.5% t.o.v. mediaan van € 7.877/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.075 |
|---|---|
| Dichtheid | 18193 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 706.000 deze listing -4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 67% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MA01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Piet Hein — 0.45 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.67 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Zeeburg — 0.71 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Javaeiland — 0.56 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 2.43 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Noorderpark — 1.34 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Seven Chakra — 0.18 km · 32 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.223 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 142.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 87 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.218 per jaar (~€ 102/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.325 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~957 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~261 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Beursstraat 29 Oude Kerk e.o. | 84 | C | € 650.000 |
+€ 23.520
3 stap(pen)
|
€ 673.520 | € -1.480 | |
| Edisonstraat 23 Middenmeer-Zuid | 81 | D | € 650.000 |
+€ 28.350
4 stap(pen)
|
€ 678.350 | +€ 3.350 | |
| Gerard Doustraat 3 Frans Halsbuurt | 78 | A | € 675.000 |
+€ 6.240
1 stap(pen)
|
€ 681.240 | +€ 6.240 | |
| Camperstraat 22 Oosterparkbuurt-Noordwest | 81 | A | € 675.000 |
+€ 6.480
1 stap(pen)
|
€ 681.480 | +€ 6.480 | |
| Geuzenkade 96 Geuzenhofbuurt | 85 | A | € 675.000 |
+€ 6.800
1 stap(pen)
|
€ 681.800 | +€ 6.800 | |
| Westlandgracht 237 Aalsmeerwegbuurt-West | 87 | C | € 665.000 |
+€ 24.360
3 stap(pen)
|
€ 689.360 | +€ 14.360 | |
| Mauritskade 93 Dapperbuurt-Noord | 85 | B | € 675.000 |
+€ 16.150
2 stap(pen)
|
€ 691.150 | +€ 16.150 | |
| Mary van der Sluisstraat 254 Sportheldenbuurt | 84 | A | € 685.000 |
+€ 6.720
1 stap(pen)
|
€ 691.720 | +€ 16.720 | |
| Driedistelstraat 33 Buiksloterham-Zuid | 91 | A+++ | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | +€ 20.000 | |
| Hunzestraat 122 Rijnbuurt-Midden | 79 | C | € 675.000 |
+€ 22.120
3 stap(pen)
|
€ 697.120 | +€ 22.120 | |
| Conny Stuartstraat 5 Buiksloterham-Zuid | 83 | A++ | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | +€ 25.000 | |
| Nassaukade 318 Da Costabuurt-Noord | 79 | A | € 695.000 |
+€ 6.320
1 stap(pen)
|
€ 701.320 | +€ 26.320 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Visseringstraat 19 Buyskade e.o. | 86 | 3 | A | € 695.000 | € 8.081 |
| Geuzenkade 96 Geuzenhofbuurt | 85 | 3 | A | € 675.000 | € 7.941 |
| Mary van der Sluisstraat 254 Sportheldenbuurt | 84 | 3 | A | € 685.000 | € 8.155 |
| President Kennedylaan 270 Scheldebuurt-West | 85 | 3 | C | € 725.000 | € 8.529 |
| Driedistelstraat 33 Buiksloterham-Zuid | 91 | 3 | A+++ | € 695.000 | € 7.637 |
| Conny Stuartstraat 5 Buiksloterham-Zuid | 83 | 3 | A++ | € 700.000 | € 8.434 |
| Sint Pietershalsteeg 4 Nes e.o. | 88 | 3 | A | € 750.000 | € 8.523 |
| Van Ostadestraat 191 Van der Helstpleinbuurt | 85 | 3 | A | € 750.000 | € 8.824 |
| Aalsmeerweg 26 Aalsmeerwegbuurt-West | 85 | 3 | B | € 750.000 | € 8.824 |
| Zaanstraat 314 Spaarndammerbuurt-Noordwest | 89 | 3 | A | € 600.000 | € 6.742 |
| Geervliet 49 Buitenveldert-Oost-Midden | 86 | 3 | B | € 595.000 | € 6.919 |
| Valkenburgerstraat 136 Uilenburg | 92 | 3 | A | € 710.000 | € 7.717 |