databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Hoofdstraat 65

9977RC Kloosterburen · Kloosterburen · wijk Kloosterburen · Het Hogeland

€ 395.000
€ 2.068 / m²
191 6kamers F
Foto 1 van Hoofdstraat 65 Foto 2 van Hoofdstraat 65 Foto 3 van Hoofdstraat 65 Foto 4 van Hoofdstraat 65 Foto 5 van Hoofdstraat 65 Foto 6 van Hoofdstraat 65 Foto 7 van Hoofdstraat 65 Foto 8 van Hoofdstraat 65 Foto 9 van Hoofdstraat 65 Foto 10 van Hoofdstraat 65 Foto 11 van Hoofdstraat 65 Foto 12 van Hoofdstraat 65

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.191 m²
Perceel508 m²
Kamers6 (4 slaap)
EnergielabelF
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Lamberink Makelaars & Adviseurs (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Buurt in cijfers — Het Hogeland

Inwoners580
Dichtheid1348 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.9
Gemiddelde WOZ (buurt) € 179.000 deze listing +121% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt43%
Afstand basisschool0.3 km
Afstand supermarkt4.5 km
Afstand huisarts0.4 km
Afstand kinderdagverblijf0.2 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU19660304 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Basisschool Mandegoud — 0.48 km
Restaurant Pizzeria Willibrord — 0.15 km · 3 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.886 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 85.870 per jaar
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel F en 191 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 8.595 per jaar (~€ 716/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.602 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~7640 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~3438 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 5.539 per jaar en 5157 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Verbouwings-equivalente woningen in Het Hogeland

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label F te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Frederiksoordweg 44 Pieterburen 154 A+ € 395.000 +€ 0 € 395.000 € 0
Henricus van Cappenbergweg 32 Molenrij 179 E € 375.000 +€ 0 € 375.000 € -20.000
Ringeweerstraat 4 Uithuizen Centrum 195 D € 449.000 +€ 0 € 449.000 +€ 54.000

Alle vergelijkbare woningen (5)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Henricus van Cappenbergweg 32 Molenrij 179 7 E € 375.000 € 2.095
Ringeweerstraat 4 Uithuizen Centrum 195 5 D € 449.000 € 2.303
Provincialeweg 19 Adorp 196 5 B € 535.000 € 2.730
Frederiksoordweg 44 Pieterburen 154 5 A+ € 395.000 € 2.565
Burgemeester IJ. Wiersumstraat 21 Warfhuizen 209 7 A € 835.000 € 3.995