house · resale
Geerdinkhof 309
1103RA Amsterdam · G-buurt-Oost · wijk Geerdinkhof/Kantershof · Amsterdam
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 103 m² |
| Perceel | 141 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Linger OG Makelaars en Taxateurs (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 40 houses in Amsterdam met 72–133 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 27e percentiel (-5.2% t.o.v. mediaan van € 5.633/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.170 |
|---|---|
| Dichtheid | 3739 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 372.000 deze listing +48% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 35% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363TF01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Wereldwijs — 0.16 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kids Academy — 0.41 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.58 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Ganzenhoef — 0.54 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Kinderartsen praktijk — 0.54 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Amsterdam UMC locatie AMC — 3.96 km |
| OV-station | Ganzenhoef — 0.48 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Smeltkroes 2.0 — 0.33 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 103 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.648 per jaar (~€ 137/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.763 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1339 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~412 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mr.J.C.Bührmannlaan 53 De Klomp | 101 | C | € 535.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 555.200 | +€ 5.200 | |
| Ingelandenweg 174 Dijkgraafpleinbuurt | 101 | B | € 525.000 |
+€ 11.110
1 stap(pen)
|
€ 536.110 | € -13.890 | |
| Klaas Wannen 30 Twiske-West | 91 | B | € 525.000 |
+€ 10.010
1 stap(pen)
|
€ 535.010 | € -14.990 | |
| Ravelijn 61 Aetsveld-Noord | 118 | C | € 550.000 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 573.600 | +€ 23.600 | |
| Ethekwini 22 E-buurt | 125 | A+ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 25.000 | |
| 2e Kekerstraat 29 K-buurt-Zuidwest | 129 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 25.000 | |
| Mien Labbertonstraat 8 Jan de Louterbuurt | 88 | C | € 495.000 |
+€ 17.600
2 stap(pen)
|
€ 512.600 | € -37.400 | |
| Vegastraat 126 Tuindorp Oostzaan-Oost | 93 | C | € 575.000 |
+€ 18.600
2 stap(pen)
|
€ 593.600 | +€ 43.600 | |
| Cornelis de Grootpad 1 Arondeusbuurt | 81 | C | € 490.000 |
+€ 16.200
2 stap(pen)
|
€ 506.200 | € -43.800 | |
| Lange Vonder 70 Twiske-West | 107 | B | € 585.000 |
+€ 11.770
1 stap(pen)
|
€ 596.770 | +€ 46.770 | |
| Stenen Beer 2 Twiske-West | 108 | A | € 598.000 | +€ 0 | € 598.000 | +€ 48.000 | |
| Wethouder De Vriesplantsoen 64 Gein 4 | 104 | B | € 489.000 |
+€ 11.440
1 stap(pen)
|
€ 500.440 | € -49.560 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Lange Vonder 70 Twiske-West | 107 | 4 | B | € 585.000 | € 5.467 |
| Rudolf Agricolastraat 11 Confuciusbuurt | 104 | 4 | C | € 619.000 | € 5.952 |
| Marga Klompélaan 100 De Eendracht | 108 | 4 | C | € 595.000 | € 5.509 |
| Duinluststraat 34 Werengouw-Midden | 101 | 4 | A | € 650.000 | € 6.436 |
| Herensingel 51 Herensingelkwartier | 100 | 4 | C | € 650.000 | € 6.500 |
| Vegastraat 126 Tuindorp Oostzaan-Oost | 93 | 4 | C | € 575.000 | € 6.183 |
| Mr.J.C.Bührmannlaan 53 De Klomp | 101 | 5 | C | € 535.000 | € 5.297 |
| Ingelandenweg 174 Dijkgraafpleinbuurt | 101 | 5 | B | € 525.000 | € 5.198 |
| Wethouder De Vriesplantsoen 64 Gein 4 | 104 | 5 | B | € 489.000 | € 4.702 |
| Klaas Wannen 30 Twiske-West | 91 | 4 | B | € 525.000 | € 5.769 |
| Stenen Beer 2 Twiske-West | 108 | 5 | A | € 598.000 | € 5.537 |
| Maria Snelplantsoen 64 Gein 3 | 100 | 5 | B | € 485.000 | € 4.850 |