Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 116 m² |
| Perceel | 153 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Raadhage Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 26 houses in Meierijstad met 81–150 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 34e percentiel (-2.4% t.o.v. mediaan van € 3.964/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Meierijstad
| Inwoners | 2.215 |
|---|---|
| Dichtheid | 4094 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 457.000 deze listing -2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 17% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 1.9 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.1 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19480402
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | 't Ven — 0.43 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.83 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Het Ven — 0.49 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Het Ven — 0.49 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.144 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 96.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 116 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.320 per jaar (~€ 193/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.337 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1972 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~696 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 464 per jaar en 464 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Meierijstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vlasven 55 't Ven Oost | 122 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 1.000 | |
| Beatrixstraat 1 Hoevenbraak | 97 | C | € 450.000 |
+€ 8.730
1 stap(pen)
|
€ 458.730 | +€ 9.730 | |
| Dr. Abraham Kuyperlaan 8 Veghel Zuid 1 | 114 | C | € 450.000 |
+€ 10.260
1 stap(pen)
|
€ 460.260 | +€ 11.260 | |
| Maasstraat 65 Leest | 118 | C | € 450.000 |
+€ 10.620
1 stap(pen)
|
€ 460.620 | +€ 11.620 | |
| Sterrenlaan 48 Hulzebraak | 129 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 26.000 | |
| Sweelinckplein 26 Cathalijne en Kinderbos | 114 | C | € 465.000 |
+€ 10.260
1 stap(pen)
|
€ 475.260 | +€ 26.260 | |
| Lijsterbeslaan 154 Hoevenbraak | 122 | C | € 475.000 |
+€ 10.980
1 stap(pen)
|
€ 485.980 | +€ 36.980 | |
| Uilendonk 7 Busselbunders | 113 | B | € 410.000 | +€ 0 | € 410.000 | € -39.000 | |
| Sweelinckstraat 5 Plein 3 | 113 | A | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | +€ 40.000 | |
| Dominicus van Ophovenstraat 88 Oranjewijk en Dorsveld | 133 | A | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | +€ 50.000 | |
| IJsselstraat 28 Leest | 137 | B | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | +€ 50.000 | |
| Hyacinthof 33 Boschweg Noordoost | 115 | B | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -64.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Vlasven 55 't Ven Oost | 122 | 6 | A | € 450.000 | € 3.689 |
| Dr. Abraham Kuyperlaan 8 Veghel Zuid 1 | 114 | 5 | C | € 450.000 | € 3.947 |
| Maasstraat 65 Leest | 118 | 5 | C | € 450.000 | € 3.814 |
| Sweelinckplein 26 Cathalijne en Kinderbos | 114 | 5 | C | € 465.000 | € 4.079 |
| Uilendonk 7 Busselbunders | 113 | 5 | B | € 410.000 | € 3.628 |
| Sweelinckstraat 5 Plein 3 | 113 | 5 | A | € 489.000 | € 4.327 |
| Sterrenlaan 48 Hulzebraak | 129 | 6 | A+ | € 475.000 | € 3.682 |
| Lijsterbeslaan 154 Hoevenbraak | 122 | 7 | C | € 475.000 | € 3.893 |
| Hyacinthof 33 Boschweg Noordoost | 115 | 5 | B | € 385.000 | € 3.348 |
| Dominicus van Ophovenstraat 88 Oranjewijk en Dorsveld | 133 | 5 | A | € 499.000 | € 3.752 |
| Beatrixstraat 1 Hoevenbraak | 97 | 5 | C | € 450.000 | € 4.639 |
| IJsselstraat 28 Leest | 137 | 5 | B | € 499.000 | € 3.642 |