house · resale
Anemoonlaan 7
1171WD Badhoevedorp · Badhoevedorp Noordwest · wijk Badhoevedorp · Haarlemmermeer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 114 m² |
| Perceel | 135 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Arjen Ketel Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 52 houses in Haarlemmermeer met 79–148 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 98e percentiel (+28.0% t.o.v. mediaan van € 4.761/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlemmermeer
| Inwoners | 2.985 |
|---|---|
| Dichtheid | 7726 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 462.000 deze listing +50% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 47% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03940552
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Rietveldschool — 0.27 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.59 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Mediq Apotheek Badhoevedorp — 0.82 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Badhoevedorp — 0.51 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Antoni van Leeuwenhoek — 3.43 km |
| OV-station | P40 — 2.44 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | New Hung Kwan — 0.66 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.318 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 148.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 114 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.824 per jaar (~€ 152/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.470 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1482 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~456 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlemmermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sparresholm 7 Hoofddorp Bornholm West | 138 | A+ | € 685.000 | +€ 0 | € 685.000 | € -10.000 | |
| Vuurboetsduin 61 Hoofddorp Floriande West | 120 | B | € 700.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 713.200 | +€ 18.200 | |
| Van Lijnden van Hemmenstraat 33 Hoofddorp Centrum Oost | 119 | A+ | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € -20.000 | |
| Dahliastraat 28 Badhoevedorp Noordwest | 121 | B | € 650.000 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 663.310 | € -31.690 | |
| Dubbele Buurt 42 Halfweg | 117 | B | € 649.000 |
+€ 12.870
1 stap(pen)
|
€ 661.870 | € -33.130 | |
| Pater Damiaanstraat 4 Hoofddorp Pax Oost | 131 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € -45.000 | |
| Annie Mankes-Zernikestraat 11 Hoofddorp Toolenburg Oost | 135 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € -45.000 | |
| Verisstraat 8 Hoofddorp Centrum Oost | 128 | B | € 615.000 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 629.080 | € -65.920 | |
| Mosselplaat 54 Hoofddorp Floriande West | 125 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -70.000 | |
| Oranjestraat 9 Hoofddorp Centrum Noord | 129 | B | € 609.000 |
+€ 14.190
1 stap(pen)
|
€ 623.190 | € -71.810 | |
| Jane Addamsstraat 9 Hoofddorp Pax West | 130 | B | € 595.000 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 609.300 | € -85.700 | |
| Siciliano 60 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 124 | A+ | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | € -95.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dubbele Buurt 42 Halfweg | 117 | 5 | B | € 649.000 | € 5.547 |
| Van Lijnden van Hemmenstraat 33 Hoofddorp Centrum Oost | 119 | 5 | A+ | € 675.000 | € 5.672 |
| Dahliastraat 28 Badhoevedorp Noordwest | 121 | 5 | B | € 650.000 | € 5.372 |
| Clingenburg 13 Hoofddorp Toolenburg West | 121 | 5 | B | € 585.000 | € 4.835 |
| Scholtensbos 12 Hoofddorp Overbos Zuid | 112 | 5 | A | € 550.000 | € 4.911 |
| Siciliano 60 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 124 | 5 | A+ | € 600.000 | € 4.839 |
| Vuurboetsduin 61 Hoofddorp Floriande West | 120 | 4 | B | € 700.000 | € 5.833 |
| Begoniastraat 16 Badhoevedorp Noordwest | 119 | 5 | C | € 550.000 | € 4.622 |
| Wagnerlaan 32 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 119 | 5 | A | € 550.000 | € 4.622 |
| La Bohèmeplantsoen 9 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 120 | 5 | A | € 549.000 | € 4.575 |
| Marga Klompésingel 102 Hoofddorp Toolenburg Oost | 121 | 5 | A | € 545.000 | € 4.504 |
| Graan voor Visch 18044 Hoofddorp Graan voor Visch | 119 | 5 | A | € 525.000 | € 4.412 |