databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Anna de Waalstraat 160

1506WW Zaandam · Spoorbuurt · wijk Zaandam West · Zaanstad

€ 408.000
€ 6.090 / m²
67 2kamers A+
Foto 1 van Anna de Waalstraat 160 Foto 2 van Anna de Waalstraat 160 Foto 3 van Anna de Waalstraat 160 Foto 4 van Anna de Waalstraat 160 Foto 5 van Anna de Waalstraat 160

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.67 m²
Kamers2 (1 slaap)
EnergielabelA+
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar FRIS Woningmakelaars Zaandam (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 23 apartments in Zaanstad met 46–87 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 78e percentiel (+20.2% t.o.v. mediaan van € 5.064/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Anna de Waalstraat

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Anna de Waalstraat 192 67 A+ € 412.000 € 6.149

Buurt in cijfers — Zaanstad

Inwoners905
Dichtheid2913 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.0
Gemiddelde WOZ (buurt) € 362.000 deze listing +13% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt67%
Afstand basisschool1.3 km
Afstand supermarkt0.8 km
Afstand huisarts0.4 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU04792220 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Basisschool Et Buut — 0.05 km · 22 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Peuterspelen Willibrord — 0.86 km
Supermarkt Dirk — 0.39 km · 9 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Romijn/MC De Vaart — 0.34 km · 5 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk de Roos — 0.33 km · 6 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Zaans Medisch Centrum — 1.4 km
OV-station Busstation Zaandam — 0.43 km · 6 totaal binnen zoekradius
Restaurant Sushi Zaandam — 0.47 km · 51 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.948 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 84.348 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 20.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A+
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 67 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 938 per jaar (~€ 78/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.026 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~737 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~201 m³ per jaar

Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A+ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Botenmakersstraat 75 Oud West 78 B € 395.000 +€ 14.820
2 stap(pen)
  • B→A: € 8.580 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 6.240 (+ zonnepanelen (klein))
€ 409.820 +€ 1.820
Anna de Waalstraat 192 Spoorbuurt 67 A+ € 412.000 +€ 0 € 412.000 +€ 4.000
Prelude 39 Westerwatering Zuid 76 B € 399.000 +€ 14.440
2 stap(pen)
  • B→A: € 8.360 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 6.080 (+ zonnepanelen (klein))
€ 413.440 +€ 5.440
Stokkenmolen 61 Westerkoog Oost 74 C € 375.000 +€ 20.720
3 stap(pen)
  • C→B: € 6.660 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 8.140 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 5.920 (+ zonnepanelen (klein))
€ 395.720 € -12.280
Kapelhof 41 Westerwatering Zuid 85 A € 415.000 +€ 6.800
1 stap(pen)
  • A→A+: € 6.800 (+ zonnepanelen (klein))
€ 421.800 +€ 13.800
Heiligeweg 93 Snuiverbuurt 54 A++ € 375.000 +€ 0 € 375.000 € -33.000
Wandelweg 58 Wormerveer Zuid 69 A € 369.000 +€ 5.520
1 stap(pen)
  • A→A+: € 5.520 (+ zonnepanelen (klein))
€ 374.520 € -33.480
Zuiderhoofddwarsstraat 3 Zuiderhoofdbuurt 71 B € 350.000 +€ 13.490
2 stap(pen)
  • B→A: € 7.810 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 5.680 (+ zonnepanelen (klein))
€ 363.490 € -44.510
Claude Monetstraat 69 Schilders- en Waddenbuurt 73 C € 335.000 +€ 20.440
3 stap(pen)
  • C→B: € 6.570 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 8.030 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 5.840 (+ zonnepanelen (klein))
€ 355.440 € -52.560
Conradstraat 10 Bomenbuurt 64 A € 350.000 +€ 5.120
1 stap(pen)
  • A→A+: € 5.120 (+ zonnepanelen (klein))
€ 355.120 € -52.880
Heiligeweg 93 Snuiverbuurt 52 A++ € 350.000 +€ 0 € 350.000 € -58.000
Vlietsend 49 Zuiderhoofdbuurt 49 A++ € 350.000 +€ 0 € 350.000 € -58.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Anna de Waalstraat 192 Spoorbuurt 67 2 A+ € 412.000 € 6.149
Conradstraat 10 Bomenbuurt 64 2 A € 350.000 € 5.469
Stokkenmolen 61 Westerkoog Oost 74 2 C € 375.000 € 5.068
Wandelweg 58 Wormerveer Zuid 69 3 A € 369.000 € 5.348
Zuiderhoofddwarsstraat 3 Zuiderhoofdbuurt 71 3 B € 350.000 € 4.930
Claude Monetstraat 69 Schilders- en Waddenbuurt 73 3 C € 335.000 € 4.589
Poelenburg 40 Poelenburg Noord 68 3 E € 300.000 € 4.412
Prelude 39 Westerwatering Zuid 76 3 B € 399.000 € 5.250
Leverkruidweg 185 Kogerveld 69 3 D € 300.000 € 4.348
Fluitekruidweg 131 Kogerveld 70 2 F € 270.000 € 3.857
Vestaplein 18 Wormerveer Zuid 63 3 C € 300.000 € 4.762
Botenmakersstraat 75 Oud West 78 3 B € 395.000 € 5.064