Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 133 m² |
| Perceel | 174 m² |
| Kamers | 6 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Rotsvast Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 69 houses in Tilburg met 93–172 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 27e percentiel (-10.0% t.o.v. mediaan van € 3.883/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Tilburg
| Inwoners | 1.590 |
|---|---|
| Dichtheid | 5307 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 430.000 deze listing +8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 6% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.8 km |
| Afstand huisarts | 1.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08555407
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.09 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindercreche Reeshof — 0.85 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 1.02 km |
| Apotheek | Apotheek Dalem — 1.0 km |
| OV-station | Tilburg Reeshof — 2.08 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.220 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 98.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 133 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.128 per jaar (~€ 177/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.397 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1729 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~532 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Tilburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spakenburglaan 62 Dalem Zuid I | 160 | A+ | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € 0 | |
| Prins Bernhardstraat 19 Eikenbosch | 119 | C | € 447.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 470.800 | +€ 5.800 | |
| Korte Nieuwstraat 3 Besterd | 118 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 10.000 | |
| Reinier Claeszenstraat 22 Trouwlaan | 115 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 10.000 | |
| Brahmsstraat 108 Heikant Zuid-Oost | 133 | B | € 465.000 |
+€ 14.630
1 stap(pen)
|
€ 479.630 | +€ 14.630 | |
| Sumatrastraat 24 Loven Noord | 129 | E | € 439.000 |
+€ 42.570
4 stap(pen)
|
€ 481.570 | +€ 16.570 | |
| Hart van Brabantlaan 127 VGL-terrein | 123 | D | € 415.000 |
+€ 33.210
3 stap(pen)
|
€ 448.210 | € -16.790 | |
| Waardenburgstraat 95 Witbrant West | 147 | A++ | € 489.500 | +€ 0 | € 489.500 | +€ 24.500 | |
| Mastenbroekstraat 5 Leeuwerik Zuid | 117 | A+ | € 440.000 | +€ 0 | € 440.000 | € -25.000 | |
| Wandelboslaan 95 Luchthavenbuurt Oost | 108 | B | € 425.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 436.880 | € -28.120 | |
| Ringbaan-Oost 161 Hoefstraat Zuid | 139 | C | € 415.000 |
+€ 21.545
2 stap(pen)
|
€ 436.545 | € -28.455 | |
| Bredaseweg 133 Bomenbuurt Midden | 133 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 35.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Slot Loevesteinstraat 1 Kastelenbuurt Noord | 133 | 6 | C | € 489.500 | € 3.680 |
| Bredaseweg 133 Bomenbuurt Midden | 133 | 6 | A | € 500.000 | € 3.759 |
| Ringbaan-Oost 161 Hoefstraat Zuid | 139 | 6 | C | € 415.000 | € 2.986 |
| Kreutzerstraat 54 Lijnse Hoek Oost | 138 | 6 | C | € 395.000 | € 2.862 |
| Hart van Brabantlaan 127 VGL-terrein | 123 | 6 | D | € 415.000 | € 3.374 |
| Brahmsstraat 108 Heikant Zuid-Oost | 133 | 5 | B | € 465.000 | € 3.496 |
| Sumatrastraat 24 Loven Noord | 129 | 5 | E | € 439.000 | € 3.403 |
| Waardenburgstraat 95 Witbrant West | 147 | 6 | A++ | € 489.500 | € 3.330 |
| Drongelenhof 8 Huibeven Oost | 130 | 5 | A | € 400.000 | € 3.077 |
| Stapelen 3 De Mortel | 143 | 6 | B | € 559.000 | € 3.909 |
| Linge 57 De Blaak Noord-Oost | 117 | 6 | A | € 500.000 | € 4.274 |
| Olifantoortje 26 Smariusterrein | 140 | 6 | A++++ | € 575.000 | € 4.107 |