Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 100 m² |
| Perceel | 148 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KOMWONEN makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 houses in Den Bosch met 70–130 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 47e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.650/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch
| Inwoners | 2.700 |
|---|---|
| Dichtheid | 2220 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 541.000 deze listing -14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 13% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07961201
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Matrix — 0.23 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS Mulder — 0.37 km |
| Ziekenhuis | Jeroen Bosch Ziekenhuis — 4.05 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.220 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 100.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 100 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.000 per jaar (~€ 167/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.387 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1700 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~600 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 400 per jaar en 400 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Harmoniepolder 94 Maasstroom | 122 | B | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 10.000 | |
| Stapelen 20 Maasdal | 122 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 10.000 | |
| Markborch 3 De Overlaet oost | 97 | C | € 439.500 |
+€ 8.730
1 stap(pen)
|
€ 448.230 | € -16.770 | |
| Brabanthoeven 231 Sparrenburg | 101 | C | € 439.000 |
+€ 9.090
1 stap(pen)
|
€ 448.090 | € -16.910 | |
| Groote Wielenlaan 358 De Hoven | 104 | A | € 498.500 | +€ 0 | € 498.500 | +€ 33.500 | |
| Gageldonk 1 Abdijenbuurt | 87 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -40.000 | |
| Jekerstraat 11 Aawijk Zuid | 106 | C | € 415.000 |
+€ 9.540
1 stap(pen)
|
€ 424.540 | € -40.460 | |
| Commissaris van der Hartenlaan 12 De Kruiskamp | 121 | A | € 509.000 | +€ 0 | € 509.000 | +€ 44.000 | |
| Karel Doormanstraat 46 De Kruiskamp | 113 | B | € 417.500 | +€ 0 | € 417.500 | € -47.500 | |
| De Beekdam 11 De Watertuinen | 113 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 60.000 | |
| Bijsteren 45 Lokeren | 115 | B | € 529.500 | +€ 0 | € 529.500 | +€ 64.500 | |
| Kruisherenborch 40 De Overlaet west | 118 | C | € 519.500 |
+€ 10.620
1 stap(pen)
|
€ 530.120 | +€ 65.120 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jekerstraat 11 Aawijk Zuid | 106 | 5 | C | € 415.000 | € 3.915 |
| Brabanthoeven 231 Sparrenburg | 101 | 4 | C | € 439.000 | € 4.347 |
| Markborch 3 De Overlaet oost | 97 | 4 | C | € 439.500 | € 4.531 |
| Groote Wielenlaan 358 De Hoven | 104 | 4 | A | € 498.500 | € 4.793 |
| Tweede Hambaken 44 De Hambaken | 100 | 4 | A | € 385.000 | € 3.850 |
| Karel Doormanstraat 46 De Kruiskamp | 113 | 5 | B | € 417.500 | € 3.695 |
| Zwaluwborch 27 De Overlaet oost | 111 | 5 | C | € 550.000 | € 4.955 |
| De Beekdam 11 De Watertuinen | 113 | 5 | A | € 525.000 | € 4.646 |
| Bijsteren 45 Lokeren | 115 | 5 | B | € 529.500 | € 4.604 |
| Gageldonk 1 Abdijenbuurt | 87 | 4 | B | € 425.000 | € 4.885 |
| Javastraat 6 Aawijk Zuid | 108 | 4 | C | € 575.000 | € 5.324 |
| Kruisherenborch 40 De Overlaet west | 118 | 5 | C | € 519.500 | € 4.403 |