house · resale
Mambo 53
2152SX Nieuw-Vennep · Nieuw-Vennep Getsewoud Noord · wijk Nieuw-Vennep · Haarlemmermeer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 125 m² |
| Perceel | 192 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Jeroen van den Boogaard Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 58 houses in Haarlemmermeer met 87–162 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 29e percentiel (-4.2% t.o.v. mediaan van € 4.752/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlemmermeer
| Inwoners | 7.725 |
|---|---|
| Dichtheid | 6732 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 528.000 deze listing +8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 1.6 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03940236
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.43 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.82 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Pionier — 0.61 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk de Pionier — 0.61 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Nieuw Vennep — 2.61 km |
| Restaurant | Golden Corn — 0.78 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.716 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 121.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 125 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.000 per jaar (~€ 167/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.883 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1625 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~500 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlemmermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stevinstraat 62 Badhoevedorp Noordwest | 103 | C | € 550.000 |
+€ 20.600
2 stap(pen)
|
€ 570.600 | +€ 1.600 | |
| Begoniastraat 16 Badhoevedorp Noordwest | 119 | C | € 550.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 573.800 | +€ 4.800 | |
| Bredholm 16 Hoofddorp Bornholm West | 136 | A | € 559.000 | +€ 0 | € 559.000 | € -10.000 | |
| Van den Berghlaan 111 Hoofddorp Centrum Oost | 139 | B | € 565.000 |
+€ 15.290
1 stap(pen)
|
€ 580.290 | +€ 11.290 | |
| Wagnerlaan 32 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 119 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -19.000 | |
| Scholtensbos 12 Hoofddorp Overbos Zuid | 112 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -19.000 | |
| C.J. Kieviethof 14 Hoofddorp Centrum West | 104 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -19.000 | |
| La Bohèmeplantsoen 9 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 120 | A | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | € -20.000 | |
| Hazenburglaan 40 Hoofddorp Toolenburg West | 109 | C | € 525.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 546.800 | € -22.200 | |
| Marga Klompésingel 102 Hoofddorp Toolenburg Oost | 121 | A | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | € -24.000 | |
| Clingenburg 13 Hoofddorp Toolenburg West | 121 | B | € 585.000 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 598.310 | +€ 29.310 | |
| Klinkenbergstraat 163 Zwaanshoek | 119 | C | € 515.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 538.800 | € -30.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Verisstraat 8 Hoofddorp Centrum Oost | 128 | 6 | B | € 615.000 | € 4.805 |
| Lindholm 255 Hoofddorp Bornholm Oost | 119 | 6 | C | € 510.000 | € 4.286 |
| Pater Damiaanstraat 4 Hoofddorp Pax Oost | 131 | 6 | A | € 650.000 | € 4.962 |
| Bredholm 16 Hoofddorp Bornholm West | 136 | 6 | A | € 559.000 | € 4.110 |
| Hardersbos 50 Hoofddorp Overbos Zuid | 115 | 6 | B | € 525.000 | € 4.565 |
| Siciliano 60 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 124 | 5 | A+ | € 600.000 | € 4.839 |
| Clingenburg 13 Hoofddorp Toolenburg West | 121 | 5 | B | € 585.000 | € 4.835 |
| Marga Klompésingel 102 Hoofddorp Toolenburg Oost | 121 | 5 | A | € 545.000 | € 4.504 |
| La Bohèmeplantsoen 9 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 120 | 5 | A | € 549.000 | € 4.575 |
| Jane Addamsstraat 9 Hoofddorp Pax West | 130 | 5 | B | € 595.000 | € 4.577 |
| Oranjestraat 9 Hoofddorp Centrum Noord | 129 | 5 | B | € 609.000 | € 4.721 |
| Van den Berghlaan 111 Hoofddorp Centrum Oost | 139 | 6 | B | € 565.000 | € 4.065 |