apartment · resale
Albert Cuypstraat 99
1072CR Amsterdam · Sarphatiparkbuurt · wijk Oude Pijp · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 40 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | PB Makelaars o.z. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 79 apartments in Amsterdam met 28–52 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 63e percentiel (+2.8% t.o.v. mediaan van € 9.359/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Albert Cuypstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Albert Cuypstraat 99 | 40 | C | € 385.000 | € 9.625 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 5.150 |
|---|---|
| Dichtheid | 22698 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 512.000 deze listing -25% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 73% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363KE04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Oscar Carré — 0.14 km · 51 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Voorschool Koko en Borre — 0.13 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo — 0.16 km · 37 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Ferdinand Bol Apotheek — 0.21 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Sarphatipark — 0.19 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 1.6 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | De Pijp — 0.15 km · 23 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | The Butcher — 0.05 km · 269 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.838 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 83.696 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 40 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.000 per jaar (~€ 83/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.921 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~880 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~360 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 360 per jaar en 360 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Albert Cuypstraat 99 Sarphatiparkbuurt | 40 | C | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € 0 | |
| Schimmelstraat 16 Bellamybuurt-Noord | 37 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € 0 | |
| Werfkade 83 NDSM terrein | 47 | A++ | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € 0 | |
| Kinkerstraat 278 Bellamybuurt-Zuid | 45 | D | € 385.000 |
+€ 3.150
1 stap(pen)
|
€ 388.150 | +€ 3.150 | |
| Eerste Helmersstraat 147 WG-terrein | 37 | C | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | +€ 4.000 | |
| Fort Ronduitstraat 19 Vechtrijk | 47 | A+++ | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | +€ 4.000 | |
| Solebaystraat 82 Gibraltarbuurt | 44 | E | € 375.000 |
+€ 5.720
2 stap(pen)
|
€ 380.720 | € -4.280 | |
| Fagelstraat 68 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 40 | D | € 375.000 |
+€ 2.800
1 stap(pen)
|
€ 377.800 | € -7.200 | |
| Westerkade 10 Zaagpoortbuurt | 42 | C | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -10.000 | |
| Transvaalstraat 13 Transvaalbuurt-Oost | 38 | C | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 10.000 | |
| Buitenzagerij 11 IJplein e.o. | 43 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -10.000 | |
| Fagelstraat 57 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 35 | C | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -10.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Albert Cuypstraat 99 Sarphatiparkbuurt | 40 | 2 | C | € 385.000 | € 9.625 |
| Fagelstraat 68 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 40 | 2 | D | € 375.000 | € 9.375 |
| Molukkenstraat 90 Timorpleinbuurt-Zuid | 39 | 2 | C | € 365.000 | € 9.359 |
| Da Costastraat 65 Da Costabuurt-Noord | 40 | 2 | B | € 352.000 | € 8.800 |
| Westerkade 10 Zaagpoortbuurt | 42 | 2 | C | € 375.000 | € 8.929 |
| Transvaalstraat 13 Transvaalbuurt-Oost | 38 | 2 | C | € 395.000 | € 10.395 |
| Olympiaweg 68 Marathonbuurt-West | 41 | 2 | B | € 425.000 | € 10.366 |
| Eerste Helmersstraat 147 WG-terrein | 37 | 2 | C | € 389.000 | € 10.514 |
| Buitenzagerij 11 IJplein e.o. | 43 | 2 | B | € 375.000 | € 8.721 |
| Lootsstraat 24 Lootsbuurt | 38 | 2 | D | € 340.000 | € 8.947 |
| Quellijnstraat 150 Gerard Doubuurt | 37 | 2 | E | € 400.000 | € 10.811 |
| Van Ostadestraat 392 Willibrordusbuurt | 43 | 2 | C | € 425.000 | € 9.884 |