Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 160 m² |
| Perceel | 330 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Interhouse makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 69 houses in Almere met 112–208 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 58e percentiel (+4.9% t.o.v. mediaan van € 4.082/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 1.790 |
|---|---|
| Dichtheid | 9973 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 375.000 deze listing +83% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00345104
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Archipel — 0.48 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Ślązak — 0.43 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheken Almere Buiten — 0.79 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum De Compagnie — 0.37 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Station Oostvaarders — 0.52 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Amoon Josef — 0.34 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.270 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 144.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 160 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.240 per jaar (~€ 187/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.457 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1760 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~480 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fassbinderstraat 64 Filmwijk Zuid-noord van Walt Disneyplts. | 156 | A | € 675.000 |
+€ 12.480
1 stap(pen)
|
€ 687.480 | +€ 2.480 | |
| Ommelandvaart 32 Oostvaardersbuurt Noord | 137 | A | € 665.000 |
+€ 10.960
1 stap(pen)
|
€ 675.960 | € -9.040 | |
| Aegirstraat 13 Homeruskwartier Zuid | 134 | A+ | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | +€ 15.000 | |
| Kadegriend 34 Kadegriend en Overgriend | 166 | A | € 650.000 |
+€ 13.280
1 stap(pen)
|
€ 663.280 | € -21.720 | |
| Vermiljoenstraat 4 Regenboogbuurt West | 151 | A | € 695.000 |
+€ 12.080
1 stap(pen)
|
€ 707.080 | +€ 22.080 | |
| Hermesstraat 19 Homeruskwartier Midden | 153 | A | € 650.000 |
+€ 12.240
1 stap(pen)
|
€ 662.240 | € -22.760 | |
| Zuidmark 35 Ambachtsmark, Vrijmark en Zuidmark | 138 | A | € 650.000 |
+€ 11.040
1 stap(pen)
|
€ 661.040 | € -23.960 | |
| Sterduinstraat 129 Duin Noord | 149 | A | € 699.000 |
+€ 11.920
1 stap(pen)
|
€ 710.920 | +€ 25.920 | |
| Giek 15 Noorderplassen W.-Zuid | 178 | A+ | € 720.000 | +€ 0 | € 720.000 | +€ 35.000 | |
| Saturnussingel 304 Homeruskwartier Oost | 165 | A+ | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | +€ 40.000 | |
| Sterduinstraat 115 Duin Noord | 143 | A | € 729.000 |
+€ 11.440
1 stap(pen)
|
€ 740.440 | +€ 55.440 | |
| Madernastraat 67 Muziekwijk Z.-Oost | 133 | B | € 595.000 |
+€ 25.270
2 stap(pen)
|
€ 620.270 | € -64.730 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Saturnussingel 304 Homeruskwartier Oost | 165 | 5 | A+ | € 725.000 | € 4.394 |
| Kadegriend 34 Kadegriend en Overgriend | 166 | 5 | A | € 650.000 | € 3.916 |
| Vermiljoenstraat 4 Regenboogbuurt West | 151 | 5 | A | € 695.000 | € 4.603 |
| Muiderzandweg 43 Duin Zuid | 159 | 5 | A++ | € 800.000 | € 5.031 |
| Carel Willinklaan 18 Tussen de Vaarten Z.- Noordoost | 159 | 5 | A | € 550.000 | € 3.459 |
| Hoogduinstraat 5 Duin Zuid | 146 | 5 | A | € 750.000 | € 5.137 |
| Fassbinderstraat 64 Filmwijk Zuid-noord van Walt Disneyplts. | 156 | 6 | A | € 675.000 | € 4.327 |
| Hermesstraat 19 Homeruskwartier Midden | 153 | 4 | A | € 650.000 | € 4.248 |
| Nobellaan 184 Nobelhorst Oost | 145 | 5 | A+++ | € 600.000 | € 4.138 |
| Sterduinstraat 129 Duin Noord | 149 | 6 | A | € 699.000 | € 4.691 |
| Herman Gorterweg 4 Literatuurwijk Noordwest | 170 | 6 | A | € 750.000 | € 4.412 |
| Jozef Israëlslaan 16 Tussen de Vaarten N.- West | 148 | 6 | A | € 600.000 | € 4.054 |