apartment · resale
Driedistelstraat 33
1031JT Amsterdam · Buiksloterham-Zuid · wijk Noordelijke IJ-oevers-West · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 91 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | DDB Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 260 apartments in Amsterdam met 63–118 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 44e percentiel (-3.0% t.o.v. mediaan van € 7.877/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.995 |
|---|---|
| Dichtheid | 5512 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 610.000 deze listing +14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 73% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363NB04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | DKC De IJsbreker — 0.38 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | KDV / BSO Tinteltuin — 0.62 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Genco — 0.83 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Punt Buiksloterham — 0.18 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Buiksloterham — 0.18 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | BovenIJ Ziekenhuis — 1.85 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Noorderpark — 1.29 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pelusa — 0.11 km · 36 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.318 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 142.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 91 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 910 per jaar (~€ 76/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.394 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~637 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~91 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tosaristraat 19 Java-eiland | 87 | A+ | € 675.000 |
+€ 19.140
2 stap(pen)
|
€ 694.140 | € -860 | |
| Edisonstraat 23 Middenmeer-Zuid | 81 | D | € 650.000 |
+€ 46.170
6 stap(pen)
|
€ 696.170 | +€ 1.170 | |
| Camperstraat 22 Oosterparkbuurt-Noordwest | 81 | A | € 675.000 |
+€ 24.300
3 stap(pen)
|
€ 699.300 | +€ 4.300 | |
| Geuzenkade 96 Geuzenhofbuurt | 85 | A | € 675.000 |
+€ 25.500
3 stap(pen)
|
€ 700.500 | +€ 5.500 | |
| Westlandgracht 237 Aalsmeerwegbuurt-West | 87 | C | € 665.000 |
+€ 43.500
5 stap(pen)
|
€ 708.500 | +€ 13.500 | |
| Conny Stuartstraat 5 Buiksloterham-Zuid | 83 | A++ | € 700.000 |
+€ 9.960
1 stap(pen)
|
€ 709.960 | +€ 14.960 | |
| Mary van der Sluisstraat 254 Sportheldenbuurt | 84 | A | € 685.000 |
+€ 25.200
3 stap(pen)
|
€ 710.200 | +€ 15.200 | |
| Hoofdweg 815 Robert Scottbuurt-West | 93 | A+ | € 699.000 |
+€ 20.460
2 stap(pen)
|
€ 719.460 | +€ 24.460 | |
| Visseringstraat 19 Buyskade e.o. | 86 | A | € 695.000 |
+€ 25.800
3 stap(pen)
|
€ 720.800 | +€ 25.800 | |
| Bos en Lommerplein 97 Robert Scottbuurt-West | 96 | A | € 635.000 |
+€ 28.800
3 stap(pen)
|
€ 663.800 | € -31.200 | |
| Bestevâerstraat 129 Landlust-Zuid | 93 | D | € 675.000 |
+€ 53.010
6 stap(pen)
|
€ 728.010 | +€ 33.010 | |
| Valkenburgerstraat 136 Uilenburg | 92 | A | € 710.000 |
+€ 27.600
3 stap(pen)
|
€ 737.600 | +€ 42.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Valkenburgerstraat 136 Uilenburg | 92 | 3 | A | € 710.000 | € 7.717 |
| Bestevâerstraat 129 Landlust-Zuid | 93 | 3 | D | € 675.000 | € 7.258 |
| Tosaristraat 19 Java-eiland | 87 | 3 | A+ | € 675.000 | € 7.759 |
| Sint Pietershalsteeg 4 Nes e.o. | 88 | 3 | A | € 750.000 | € 8.523 |
| Visseringstraat 19 Buyskade e.o. | 86 | 3 | A | € 695.000 | € 8.081 |
| Geuzenkade 96 Geuzenhofbuurt | 85 | 3 | A | € 675.000 | € 7.941 |
| Bogortuin 48 Java-eiland | 96 | 3 | A+ | € 750.000 | € 7.812 |
| Zeeburgerdijk 750 Zeeburgerdijk-Oost | 90 | 3 | A | € 600.000 | € 6.667 |
| President Kennedylaan 270 Scheldebuurt-West | 85 | 3 | C | € 725.000 | € 8.529 |
| Bos en Lommerplein 97 Robert Scottbuurt-West | 96 | 3 | A | € 635.000 | € 6.615 |
| Zaanstraat 314 Spaarndammerbuurt-Noordwest | 89 | 3 | A | € 600.000 | € 6.742 |
| Van Oldenbarneveldtstraat 52 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 93 | 3 | A | € 795.000 | € 8.548 |