Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 118 m² |
| Perceel | 156 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Digimakelaars.nl - de Makelaar van Nederland (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Uithoorn met 82–153 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 18e percentiel (-11.5% t.o.v. mediaan van € 4.491/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Uithoorn
| Inwoners | 8.605 |
|---|---|
| Dichtheid | 5211 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 491.000 deze listing -4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 35% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04514500
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Alkwin Kollege — 0.41 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Vomar — 0.2 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | (naamloos) — 0.7 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Uithoorn — 0.7 km |
| OV-station | Busstation — 0.8 km |
| Restaurant | Bella Donna — 0.86 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.239 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 100.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 118 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.360 per jaar (~€ 197/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.436 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2006 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~708 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 472 per jaar en 472 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Uithoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Antoon Coolenlaan 25 Zijdelwaard | 136 | C | € 459.000 |
+€ 12.240
1 stap(pen)
|
€ 471.240 | +€ 2.240 | |
| Hugo de Grootlaan 32 Zijdelwaard | 116 | B | € 459.000 | +€ 0 | € 459.000 | € -10.000 | |
| Albert Verweylaan 67 Zijdelwaard | 107 | D | € 465.000 |
+€ 17.120
2 stap(pen)
|
€ 482.120 | +€ 13.120 | |
| Couperuslaan 50 Zijdelwaard | 108 | B | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 16.000 | |
| Klipper 41 Meerwijk | 94 | C | € 440.000 |
+€ 8.460
1 stap(pen)
|
€ 448.460 | € -20.540 | |
| Pastoor J. van Dijklaan 69 Meerwijk | 95 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 26.000 | |
| Prinses Christinalaan 115 Thamerdal | 116 | C | € 495.000 |
+€ 10.440
1 stap(pen)
|
€ 505.440 | +€ 36.440 | |
| Thamerlaan 16 Dorpscentrumcentrum | 86 | C | € 500.000 |
+€ 7.740
1 stap(pen)
|
€ 507.740 | +€ 38.740 | |
| Bieslook 58 Legmeer | 142 | C | € 500.000 |
+€ 12.780
1 stap(pen)
|
€ 512.780 | +€ 43.780 | |
| Wiegerbruinlaan 57 Zijdelwaard | 125 | C | € 525.000 |
+€ 11.250
1 stap(pen)
|
€ 536.250 | +€ 67.250 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hugo de Grootlaan 32 Zijdelwaard | 116 | 5 | B | € 459.000 | € 3.957 |
| Wiegerbruinlaan 57 Zijdelwaard | 125 | 5 | C | € 525.000 | € 4.200 |
| Couperuslaan 50 Zijdelwaard | 108 | 5 | B | € 485.000 | € 4.491 |
| Albert Verweylaan 67 Zijdelwaard | 107 | 5 | D | € 465.000 | € 4.346 |
| Prinses Christinalaan 115 Thamerdal | 116 | 6 | C | € 495.000 | € 4.267 |
| Meerlaan 9 Thamerdal | 102 | 5 | unknown | € 425.000 | € 4.167 |
| Antoon Coolenlaan 25 Zijdelwaard | 136 | 6 | C | € 459.000 | € 3.375 |
| Pastoor J. van Dijklaan 69 Meerwijk | 95 | 5 | A | € 495.000 | € 5.211 |
| Klipper 41 Meerwijk | 94 | 5 | C | € 440.000 | € 4.681 |
| Bieslook 58 Legmeer | 142 | 6 | C | € 500.000 | € 3.521 |
| Thamerlaan 16 Dorpscentrumcentrum | 86 | 4 | C | € 500.000 | € 5.814 |
| Schootsveld 13 Legmeer | 143 | 5 | A | € 669.000 | € 4.678 |