house · resale
Doris Lessinglaan 35
2553ZB Den Haag · Kraayenstein en Vroondaal · wijk Wijk 16 Kraayenstein en Vroondaal · Den Haag
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 130 m² |
| Perceel | 173 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Plink Garantiemakelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 39 houses in Den Haag met 91–169 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 84e percentiel (+15.8% t.o.v. mediaan van € 4.817/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 10.485 |
|---|---|
| Dichtheid | 3472 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 594.000 deze listing +22% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 1.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 2.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05181697
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Yuverta vmbo — 0.39 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.47 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Loosduinse apotheek — 1.45 km |
| Ziekenhuis | Parnassia — 1.29 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 2.46 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Palermo — 0.81 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.461 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 146.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 50.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++++ en 130 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.040 per jaar (~€ 87/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.548 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~650 kg per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vlietpolderstraat 12 Rietbuurt | 136 | A+ | € 675.000 |
+€ 48.960
3 stap(pen)
|
€ 723.960 | € -1.040 | |
| Drouwenstraat 60 Morgenstond-West | 144 | A | € 649.000 |
+€ 63.360
4 stap(pen)
|
€ 712.360 | € -12.640 | |
| Meerkoetstraat 52 Morgenweide | 141 | A | € 649.000 |
+€ 62.040
4 stap(pen)
|
€ 711.040 | € -13.960 | |
| Jan Kistenstraat 31 Oud Scheveningen | 111 | C | € 635.000 |
+€ 71.040
6 stap(pen)
|
€ 706.040 | € -18.960 | |
| Singravenstraat 39 Parkbuurt oosteinde | 152 | A | € 625.000 |
+€ 66.880
4 stap(pen)
|
€ 691.880 | € -33.120 | |
| Vinkensteynstraat 80 Valkenboskwartier | 129 | A | € 715.000 |
+€ 56.760
4 stap(pen)
|
€ 771.760 | +€ 46.760 | |
| B. Thoenplantsoen 52 Houtwijk | 123 | C | € 599.500 |
+€ 78.720
6 stap(pen)
|
€ 678.220 | € -46.780 | |
| Van Dijkwater 45 Waterbuurt | 125 | A | € 615.000 |
+€ 55.000
4 stap(pen)
|
€ 670.000 | € -55.000 | |
| Windjammersingel 34 De Venen | 154 | A | € 595.000 |
+€ 67.760
4 stap(pen)
|
€ 662.760 | € -62.240 | |
| Schenklaan 12 Singels | 130 | A | € 595.000 |
+€ 57.200
4 stap(pen)
|
€ 652.200 | € -72.800 | |
| Dr. J. Presserstraat 299 Houtwijk | 119 | C | € 575.000 |
+€ 76.160
6 stap(pen)
|
€ 651.160 | € -73.840 | |
| Koolhovenlaan 40 Singels | 137 | A+ | € 600.000 |
+€ 49.320
3 stap(pen)
|
€ 649.320 | € -75.680 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Vlietpolderstraat 12 Rietbuurt | 136 | 5 | A+ | € 675.000 | € 4.963 |
| Jurriaan Kokstraat 81 Scheveningen Badplaats | 140 | 5 | D | € 750.000 | € 5.357 |
| Meerkoetstraat 52 Morgenweide | 141 | 5 | A | € 649.000 | € 4.603 |
| Vinkensteynstraat 80 Valkenboskwartier | 129 | 6 | A | € 715.000 | € 5.543 |
| Koolhovenlaan 40 Singels | 137 | 5 | A+ | € 600.000 | € 4.380 |
| Norgstraat 77 Morgenstond-West | 124 | 5 | A | € 585.000 | € 4.718 |
| Drouwenstraat 60 Morgenstond-West | 144 | 5 | A | € 649.000 | € 4.507 |
| Van Dijkwater 45 Waterbuurt | 125 | 4 | A | € 615.000 | € 4.920 |
| Stavangerstraat 92 Hoge Veld | 147 | 5 | A | € 750.000 | € 5.102 |
| Dr. J. Presserstraat 299 Houtwijk | 119 | 5 | C | € 575.000 | € 4.832 |
| Schenklaan 12 Singels | 130 | 4 | A | € 595.000 | € 4.577 |
| B. Thoenplantsoen 52 Houtwijk | 123 | 4 | C | € 599.500 | € 4.874 |