apartment · resale
Marnixlaan 37
3552HB Utrecht · Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. · wijk Wijk 02 Noordwest · Utrecht
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 42 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van den Hoorn Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 29 apartments in Utrecht met 29–54 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 58e percentiel (+3.8% t.o.v. mediaan van € 7.453/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Marnixlaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Marnixlaan 71 | 44 | F | € 297.000 | € 6.750 |
| Marnixlaan 85 | 52 | D | € 350.000 | € 6.731 |
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 2.890 |
|---|---|
| Dichtheid | 12686 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 427.000 deze listing -24% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 57% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440224
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Boemerang — 0.21 km · 32 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Fantaziehuis — 0.4 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.06 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Deli-Bergema — 0.05 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Watertoren — 0.21 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Van der Hoeven Kliniek — 1.22 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Zuilen — 0.3 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Torii Sushi — 0.06 km · 28 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 69.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 42 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 840 per jaar (~€ 70/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.622 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~714 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~252 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 168 per jaar en 168 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europaplein 886 Transwijk-Zuid | 49 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Hijmans van den Berghlaan 186 Tuindorp-Oost | 46 | C | € 319.000 |
+€ 4.140
1 stap(pen)
|
€ 323.140 | € -1.860 | |
| Lamstraat 23 Bokkenbuurt | 42 | C | € 319.000 |
+€ 3.780
1 stap(pen)
|
€ 322.780 | € -2.220 | |
| Lange Jansstraat 22 Domplein, Neude, Janskerkhof | 34 | C | € 325.000 |
+€ 3.060
1 stap(pen)
|
€ 328.060 | +€ 3.060 | |
| Hoogravenseweg 140 Oud Hoograven-Noord | 39 | C | € 335.000 |
+€ 3.510
1 stap(pen)
|
€ 338.510 | +€ 13.510 | |
| Kneppelhoutstraat 23 Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving | 47 | C | € 335.000 |
+€ 4.230
1 stap(pen)
|
€ 339.230 | +€ 14.230 | |
| Marnixlaan 71 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 44 | F | € 297.000 |
+€ 11.440
4 stap(pen)
|
€ 308.440 | € -16.560 | |
| Narcisstraat 11 2e Daalsebuurt en omgeving | 35 | D | € 300.000 |
+€ 5.600
2 stap(pen)
|
€ 305.600 | € -19.400 | |
| Johannes van Andelstraat 9 Julianapark en omgeving | 52 | F | € 335.000 |
+€ 13.520
4 stap(pen)
|
€ 348.520 | +€ 23.520 | |
| Waalstraat 121 Rivierenwijk | 43 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 25.000 | |
| Amsterdamsestraatweg 831 Zuilen-Noord | 51 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 25.000 | |
| Croeselaan 170 Dichterswijk | 45 | C | € 349.500 |
+€ 4.050
1 stap(pen)
|
€ 353.550 | +€ 28.550 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Waalstraat 121 Rivierenwijk | 43 | 3 | A | € 350.000 | € 8.140 |
| Lamstraat 23 Bokkenbuurt | 42 | 2 | C | € 319.000 | € 7.595 |
| Marnixlaan 71 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 44 | 2 | F | € 297.000 | € 6.750 |
| Kneppelhoutstraat 23 Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving | 47 | 3 | C | € 335.000 | € 7.128 |
| Hoogravenseweg 140 Oud Hoograven-Noord | 39 | 2 | C | € 335.000 | € 8.590 |
| Croeselaan 170 Dichterswijk | 45 | 2 | C | € 349.500 | € 7.767 |
| Adriaanstraat 41 Buiten Wittevrouwen | 44 | 2 | C | € 375.000 | € 8.523 |
| Hijmans van den Berghlaan 186 Tuindorp-Oost | 46 | 2 | C | € 319.000 | € 6.935 |
| Europaplein 886 Transwijk-Zuid | 49 | 2 | A | € 325.000 | € 6.633 |
| Narcisstraat 11 2e Daalsebuurt en omgeving | 35 | 2 | D | € 300.000 | € 8.571 |
| Burgemeester van Tuyllkade 125 Schaakbuurt en omgeving | 49 | 2 | B | € 375.000 | € 7.653 |
| Lange Jansstraat 22 Domplein, Neude, Janskerkhof | 34 | 2 | C | € 325.000 | € 9.559 |