Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 66 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Westeneng Verbeek Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 10 apartments in Hilversum met 46–85 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 60e percentiel (+5.9% t.o.v. mediaan van € 5.508/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hilversum
| Inwoners | 6.025 |
|---|---|
| Dichtheid | 4302 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 359.000 deze listing +7% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 62% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04020304
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Augustinusschool — 0.06 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.47 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | De Loosdrechtse Apotheek — 1.34 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk de Appel — 0.82 km |
| Ziekenhuis | Tergooi MC — 4.51 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lai Do — 0.5 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.838 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 82.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 66 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.320 per jaar (~€ 110/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.948 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1122 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~396 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 264 per jaar en 264 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Hilversum
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vaartweg 175 Boomberg | 78 | E | € 359.000 |
+€ 17.160
3 stap(pen)
|
€ 376.160 | € -8.840 | |
| Kleine Drift 27 Kleine Driftbuurt | 72 | C | € 349.000 |
+€ 6.480
1 stap(pen)
|
€ 355.480 | € -29.520 | |
| Dassenlaan 8 Zeverijn | 65 | C | € 345.000 |
+€ 5.850
1 stap(pen)
|
€ 350.850 | € -34.150 | |
| Erfgooiersstraat 518 Noord | 82 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 40.000 | |
| Groest 73 Centrum | 59 | D | € 325.000 |
+€ 9.440
2 stap(pen)
|
€ 334.440 | € -50.560 | |
| Beverlaan 50 Zeverijn | 54 | D | € 325.000 |
+€ 8.640
2 stap(pen)
|
€ 333.640 | € -51.360 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dassenlaan 8 Zeverijn | 65 | 3 | C | € 345.000 | € 5.308 |
| Kleine Drift 27 Kleine Driftbuurt | 72 | 4 | C | € 349.000 | € 4.847 |
| Compagnieweg 18 Van Riebeeckkwartier | 62 | 3 | C | € 275.000 | € 4.435 |
| Groest 73 Centrum | 59 | 2 | D | € 325.000 | € 5.508 |
| Vaartweg 175 Boomberg | 78 | 3 | E | € 359.000 | € 4.603 |
| Beverlaan 50 Zeverijn | 54 | 3 | D | € 325.000 | € 6.019 |
| Prins Bernhardstraat 57 Centrum | 79 | 3 | A | € 486.000 | € 6.152 |
| Erfgooiersstraat 518 Noord | 82 | 3 | B | € 425.000 | € 5.183 |
| Röntgenstraat 39 Liebergen | 50 | 3 | C | € 300.000 | € 6.000 |