house · resale
Braksân 33
8939ED Leeuwarden · Zuiderburen · wijk Hempens/Teerns & Zuiderburen · Leeuwarden
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 168 m² |
| Perceel | 320 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hellema Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 36 houses in Leeuwarden met 117–218 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 77e percentiel (+33.3% t.o.v. mediaan van € 3.015/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Braksân
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Braksân 65 | 160 | A | € 685.000 | € 4.281 |
Buurt in cijfers — Leeuwarden
| Inwoners | 5.430 |
|---|---|
| Dichtheid | 1681 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 491.000 deze listing +37% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 13% |
| Afstand basisschool | 1.2 km |
| Afstand supermarkt | 1.6 km |
| Afstand huisarts | 3.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00807203
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IKC Wynwizer — 0.11 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo Els Boek — 1.12 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Aldlân — 1.16 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Aldlân — 1.18 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Frisius Medisch Centrum Leeuwarden — 2.56 km |
| OV-station | Leeuwarden Camminghaburen — 2.32 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.223 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 140.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 168 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.016 per jaar (~€ 168/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.391 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1512 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~336 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Leeuwarden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Beemdgras 36 Aldlân-West | 211 | C | € 595.000 |
+€ 80.180
4 stap(pen)
|
€ 675.180 | +€ 180 | |
| Moleplaat 48 Zuiderburen | 144 | A | € 635.000 |
+€ 25.920
2 stap(pen)
|
€ 660.920 | € -14.080 | |
| Braksân 65 Zuiderburen | 160 | A | € 685.000 |
+€ 28.800
2 stap(pen)
|
€ 713.800 | +€ 38.800 | |
| Wijbrand de Geeststraat 28 Molenpad | 168 | F | € 489.000 |
+€ 92.400
7 stap(pen)
|
€ 581.400 | € -93.600 | |
| Suder Stienplaat 41 Zuiderburen | 137 | A | € 550.000 |
+€ 24.660
2 stap(pen)
|
€ 574.660 | € -100.340 | |
| Bonnehosstraat 17 Bonifatius | 140 | A | € 529.500 |
+€ 25.200
2 stap(pen)
|
€ 554.700 | € -120.300 | |
| It Tek 12 Techum | 149 | A | € 525.000 |
+€ 26.820
2 stap(pen)
|
€ 551.820 | € -123.180 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Braksân 65 Zuiderburen | 160 | 5 | A | € 685.000 | € 4.281 |
| It Tek 12 Techum | 149 | 6 | A | € 525.000 | € 3.523 |
| Wijbrand de Geeststraat 28 Molenpad | 168 | 7 | F | € 489.000 | € 2.911 |
| Moleplaat 48 Zuiderburen | 144 | 5 | A | € 635.000 | € 4.410 |
| Sjaerdemaslot 21 Camminghaburen-Midden | 170 | 5 | B | € 449.500 | € 2.644 |
| Bonnehosstraat 17 Bonifatius | 140 | 6 | A | € 529.500 | € 3.782 |
| Suder Stienplaat 41 Zuiderburen | 137 | 6 | A | € 550.000 | € 4.015 |
| Harro Vancestraat 16 Havankpark | 196 | 5 | A | € 795.000 | € 4.056 |
| Douwe Kalmaleane 55 Westeinde | 150 | 6 | C | € 419.000 | € 2.793 |
| Staniastate 33 Camminghaburen-Noord | 147 | 7 | B | € 469.500 | € 3.194 |
| Eeltsjemar 13 Zuiderburen | 198 | 7 | A | € 850.000 | € 4.293 |
| Barend van der Veenwei 40 Westeinde | 143 | 5 | B | € 425.000 | € 2.972 |