house · resale
Kokkelmanlanden 40
7542JA Enschede · Stroinkslanden Noord-West · wijk Wijk 06 Enschede-Zuid · Enschede
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 113 m² |
| Perceel | 181 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Prisma ERA Makelaars Enschede (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 58 houses in Enschede met 79–146 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 37e percentiel (-5.0% t.o.v. mediaan van € 3.400/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Enschede
| Inwoners | 2.395 |
|---|---|
| Dichtheid | 4741 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 332.000 deze listing +10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 7% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01530602
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool Bomans — 0.53 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.57 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Stroinkslanden — 0.55 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Saado — 0.59 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Medisch Spectrum Twente — 2.67 km |
| Restaurant | Pizzeria Stroinkslanden — 0.6 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.743 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 78.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 113 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.260 per jaar (~€ 188/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.931 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1921 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~678 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 452 per jaar en 452 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Enschede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stephensonstraat 11 Velve-Lindenhof | 100 | B | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | € 0 | |
| Willem Kalfstraat 30 Stadsveld-Noord-Bruggert | 104 | D | € 350.000 |
+€ 16.640
2 stap(pen)
|
€ 366.640 | +€ 1.640 | |
| Hunzestraat 22 Deppenbroek | 122 | C | € 350.000 |
+€ 10.980
1 stap(pen)
|
€ 360.980 | € -4.020 | |
| Palembangstraat 35 Varvik-Diekman | 113 | C | € 350.000 |
+€ 10.170
1 stap(pen)
|
€ 360.170 | € -4.830 | |
| Walkottelanden 13 Stroinkslanden Noord-Oost | 117 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 10.000 | |
| Emmastraat 228 Horstlanden-Stadsweide | 105 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 10.000 | |
| Oosterhof 15 Ribbelt-Ribbelerbrink | 100 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 10.000 | |
| Soendastraat 8 Getfert | 101 | C | € 369.000 |
+€ 9.090
1 stap(pen)
|
€ 378.090 | +€ 13.090 | |
| Pinksterbloemstraat 8 Schreurserve | 130 | C | € 339.000 |
+€ 11.700
1 stap(pen)
|
€ 350.700 | € -14.300 | |
| Bekspringhoek 127 Helmerhoek-Zuid | 109 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -15.000 | |
| Maanstraat 4 Twekkelerveld | 93 | C | € 375.000 |
+€ 8.370
1 stap(pen)
|
€ 383.370 | +€ 18.370 | |
| Walkottelanden 71 Stroinkslanden Noord-Oost | 111 | C | € 375.000 |
+€ 9.990
1 stap(pen)
|
€ 384.990 | +€ 19.990 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Palembangstraat 35 Varvik-Diekman | 113 | 5 | C | € 350.000 | € 3.097 |
| Walkottelanden 71 Stroinkslanden Noord-Oost | 111 | 5 | C | € 375.000 | € 3.378 |
| Walkottelanden 13 Stroinkslanden Noord-Oost | 117 | 5 | A | € 375.000 | € 3.205 |
| Bekspringhoek 127 Helmerhoek-Zuid | 109 | 5 | A | € 350.000 | € 3.211 |
| Theo van Doesburgstraat 27 't Zwering | 116 | 5 | A | € 419.000 | € 3.612 |
| Willem Kalfstraat 30 Stadsveld-Noord-Bruggert | 104 | 5 | D | € 350.000 | € 3.365 |
| Meester De Wolfplein 8 Dorp Boekelo | 112 | 6 | B | € 339.000 | € 3.027 |
| Dahliastraat 105 Ribbelt-Ribbelerbrink | 108 | 6 | A | € 389.000 | € 3.602 |
| Stephensonstraat 11 Velve-Lindenhof | 100 | 5 | B | € 365.000 | € 3.650 |
| Oosterstraat 178 Park Stokhorst | 109 | 4 | D | € 325.000 | € 2.982 |
| Grimberghoek 24 Helmerhoek-Noord | 123 | 5 | C | € 425.000 | € 3.455 |
| Faberstraat 22 Ribbelt-Ribbelerbrink | 110 | 4 | B | € 319.000 | € 2.900 |