house · resale
Van Speyklaan 226
3843GV Harderwijk · De Wittenhagen Noord · wijk Tweelingstad · Harderwijk
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 104 m² |
| Perceel | 126 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Brandt Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Harderwijk met 72–135 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 52e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.028/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Harderwijk
| Inwoners | 1.815 |
|---|---|
| Dichtheid | 6704 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 318.000 deze listing +32% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 29% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02431005
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Brug — 0.1 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.48 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Alphega Apotheek Tweelingstad — 0.7 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Jansdal — 1.6 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Harderwijk — 1.36 km |
| Restaurant | Awan Sushi — 0.13 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.000 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 88.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 104 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.664 per jaar (~€ 139/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.139 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1352 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~416 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Harderwijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piet Heinlaan 69 De Wittenhagen Noord | 109 | A | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | +€ 20.000 | |
| Potgieterstraat 9 Stadsdennen Midden | 112 | A | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | +€ 20.000 | |
| Vondellaan 103 Stadsdennen Midden | 120 | C | € 425.000 |
+€ 24.000
2 stap(pen)
|
€ 449.000 | +€ 30.000 | |
| Kievitmeen 99 Vogelwaard | 111 | C | € 449.000 |
+€ 22.200
2 stap(pen)
|
€ 471.200 | +€ 52.200 | |
| Groentjesweg 4 Zeebuurt Oost | 126 | C | € 449.000 |
+€ 25.200
2 stap(pen)
|
€ 474.200 | +€ 55.200 | |
| Rederijkersstraat 36 Stadsdennen Zuidwest | 78 | G | € 325.000 |
+€ 31.200
6 stap(pen)
|
€ 356.200 | € -62.800 | |
| Musicaldreef 76 Muziekland IV | 120 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 66.000 | |
| Ir. De Blocq van Kuffelerstraat 1 Zeebuurt Oost | 101 | F | € 449.500 |
+€ 37.370
5 stap(pen)
|
€ 486.870 | +€ 67.870 | |
| Thorbeckelaan 31 De Wittenhagen Zuid | 110 | C | € 475.000 |
+€ 17.050
2 stap(pen)
|
€ 492.050 | +€ 73.050 | |
| Triasgracht 27 Drielanden Centrum | 131 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 76.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Ir. De Blocq van Kuffelerstraat 1 Zeebuurt Oost | 101 | 5 | F | € 449.500 | € 4.450 |
| Piet Heinlaan 69 De Wittenhagen Noord | 109 | 5 | A | € 439.000 | € 4.028 |
| Kievitmeen 99 Vogelwaard | 111 | 5 | C | € 449.000 | € 4.045 |
| Potgieterstraat 9 Stadsdennen Midden | 112 | 5 | A | € 439.000 | € 3.920 |
| Thorbeckelaan 31 De Wittenhagen Zuid | 110 | 5 | C | € 475.000 | € 4.318 |
| Vondellaan 103 Stadsdennen Midden | 120 | 4 | C | € 425.000 | € 3.542 |
| Musicaldreef 76 Muziekland IV | 120 | 5 | A | € 485.000 | € 4.042 |
| Groentjesweg 4 Zeebuurt Oost | 126 | 4 | C | € 449.000 | € 3.563 |
| Gerbrandylaan 27 Slingerbos Noord | 127 | 5 | B | € 499.500 | € 3.933 |
| Rederijkersstraat 36 Stadsdennen Zuidwest | 78 | 4 | G | € 325.000 | € 4.167 |
| Triasgracht 27 Drielanden Centrum | 131 | 5 | A | € 495.000 | € 3.779 |
| Pasenstraat 7 Binnenstad Noord | 133 | 5 | A | € 695.000 | € 5.226 |