apartment · resale
Yokohamadreef 22
3564XJ Utrecht · Tigrisdreef en omgeving · wijk Wijk 03 Overvecht · Utrecht
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 85 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | REMAX De Woonspecialist (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 62 apartments in Utrecht met 59–110 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 6e percentiel (-25.0% t.o.v. mediaan van € 5.651/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 4.550 |
|---|---|
| Dichtheid | 8734 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 323.000 deze listing +11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 80% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440342
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Klopvaart — 0.23 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peutercentrum — 0.81 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.6 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek & Drogist — 0.96 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Gagelhof — 0.97 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Van der Hoeven Kliniek (De Wierde) — 2.61 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Overvecht — 2.55 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Fort de Gagel — 0.18 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.719 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 76.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 85 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.360 per jaar (~€ 113/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.832 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1105 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~340 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Burgemeester Norbruislaan 368 Zuilen-Noord | 63 | C | € 350.000 |
+€ 12.600
2 stap(pen)
|
€ 362.600 | +€ 2.600 | |
| Eisenhowerlaan 94 Kanaleneiland-Noord | 77 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | +€ 5.000 | |
| Livingstonelaan 638 Kanaleneiland-Zuid | 87 | E | € 325.000 |
+€ 28.710
4 stap(pen)
|
€ 353.710 | € -6.290 | |
| Stadionlaan 53 Rubenslaan en omgeving | 68 | D | € 350.000 |
+€ 18.360
3 stap(pen)
|
€ 368.360 | +€ 8.360 | |
| Burgemeester Norbruislaan 272 Zuilen-Noord | 68 | E | € 350.000 |
+€ 22.440
4 stap(pen)
|
€ 372.440 | +€ 12.440 | |
| Tafelbergdreef 142 Zambesidreef en omgeving | 91 | D | € 350.000 |
+€ 24.570
3 stap(pen)
|
€ 374.570 | +€ 14.570 | |
| Paranádreef 69 Vechtzoom-zuid | 78 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 15.000 | |
| Gazellestraat 88 Bokkenbuurt | 68 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 15.000 | |
| Dommeringdreef 87 Neckardreef en omgeving | 85 | E | € 349.000 |
+€ 28.050
4 stap(pen)
|
€ 377.050 | +€ 17.050 | |
| Rooseveltlaan 700 Kanaleneiland-Zuid | 69 | B | € 335.000 |
+€ 7.590
1 stap(pen)
|
€ 342.590 | € -17.410 | |
| Ravellaan 34 Welgelegen, Den Hommel | 75 | C | € 375.000 |
+€ 15.000
2 stap(pen)
|
€ 390.000 | +€ 30.000 | |
| Vechtplantsoen 22 Schaakbuurt en omgeving | 80 | G | € 360.000 |
+€ 32.000
6 stap(pen)
|
€ 392.000 | +€ 32.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dommeringdreef 87 Neckardreef en omgeving | 85 | 3 | E | € 349.000 | € 4.106 |
| Vechtplantsoen 22 Schaakbuurt en omgeving | 80 | 3 | G | € 360.000 | € 4.500 |
| Paranádreef 69 Vechtzoom-zuid | 78 | 3 | A | € 375.000 | € 4.808 |
| Eisenhowerlaan 94 Kanaleneiland-Noord | 77 | 3 | A | € 365.000 | € 4.740 |
| Molengraaffplantsoen 39 Tuindorp-Oost | 76 | 3 | E | € 375.000 | € 4.934 |
| Zeeltstraat 31 Oud Hoograven-Zuid | 77 | 3 | A | € 400.000 | € 5.195 |
| Livingstonelaan 638 Kanaleneiland-Zuid | 87 | 4 | E | € 325.000 | € 3.736 |
| Ravellaan 34 Welgelegen, Den Hommel | 75 | 3 | C | € 375.000 | € 5.000 |
| Sartreweg 90 Voordorp en Voorveldsepolder | 77 | 3 | A | € 415.000 | € 5.390 |
| Tafelbergdreef 142 Zambesidreef en omgeving | 91 | 4 | D | € 350.000 | € 3.846 |
| Wijnbesplantsoen 3 Ondiep | 86 | 3 | C | € 450.000 | € 5.233 |
| Prinses Ireneplateau 88 Schaakbuurt en omgeving | 91 | 3 | A | € 440.000 | € 4.835 |