apartment · resale
Stadionlaan 53
3583RB Utrecht · Rubenslaan en omgeving · wijk Wijk 05 Oost · Utrecht
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 68 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Nijland Makelaars Utrecht (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 64 apartments in Utrecht met 47–88 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 20e percentiel (-18.9% t.o.v. mediaan van € 6.349/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 3.820 |
|---|---|
| Dichtheid | 10562 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 320.000 deze listing +9% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 79% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440523
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.15 km · 29 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Basker Kinderopvang Koningsweg — 0.46 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo — 0.31 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Alphega apotheek van Keule — 0.21 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Bosboomstraat — 0.2 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Diakonessenhuis — 0.14 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Maliebaan — 0.97 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Kwekerij — 0.17 km · 25 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 76.087 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 68 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.176 per jaar (~€ 181/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.852 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1904 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~816 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.088 per jaar en 1020 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Burgemeester Norbruislaan 368 Zuilen-Noord | 63 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Minahassastraat 46 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 55 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Marnixlaan 85 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 52 | D | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Laan van Nieuw-Guinea 119 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 54 | E | € 350.000 |
+€ 3.240
1 stap(pen)
|
€ 353.240 | +€ 3.240 | |
| Burgemeester Norbruislaan 272 Zuilen-Noord | 68 | E | € 350.000 |
+€ 4.080
1 stap(pen)
|
€ 354.080 | +€ 4.080 | |
| Johannes van Andelstraat 9 Julianapark en omgeving | 52 | F | € 335.000 |
+€ 5.200
2 stap(pen)
|
€ 340.200 | € -9.800 | |
| Rooseveltlaan 700 Kanaleneiland-Zuid | 69 | B | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | € -15.000 | |
| Eisenhowerlaan 94 Kanaleneiland-Noord | 77 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | +€ 15.000 | |
| Vechtplantsoen 22 Schaakbuurt en omgeving | 80 | G | € 360.000 |
+€ 10.400
3 stap(pen)
|
€ 370.400 | +€ 20.400 | |
| Gazellestraat 88 Bokkenbuurt | 68 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 | |
| Cornelis Mertenssstraat 15 Julianapark en omgeving | 61 | D | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 | |
| Ravellaan 34 Welgelegen, Den Hommel | 75 | C | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Burgemeester Norbruislaan 272 Zuilen-Noord | 68 | 3 | E | € 350.000 | € 5.147 |
| Rooseveltlaan 700 Kanaleneiland-Zuid | 69 | 3 | B | € 335.000 | € 4.855 |
| Gazellestraat 88 Bokkenbuurt | 68 | 3 | A | € 375.000 | € 5.515 |
| Telderslaan 15 Transwijk-Noord | 68 | 3 | G | € 300.000 | € 4.412 |
| Burgemeester Norbruislaan 368 Zuilen-Noord | 63 | 3 | C | € 350.000 | € 5.556 |
| Vasco da Gamalaan 103 Kanaleneiland-Zuid | 63 | 3 | C | € 300.000 | € 4.762 |
| Cornelis Mertenssstraat 15 Julianapark en omgeving | 61 | 3 | D | € 375.000 | € 6.148 |
| Ravellaan 34 Welgelegen, Den Hommel | 75 | 3 | C | € 375.000 | € 5.000 |
| Albatrosstraat 47 Watervogelbuurt | 62 | 3 | C | € 395.000 | € 6.371 |
| Boekelaan 123 Tuindorp-Oost | 72 | 3 | D | € 415.000 | € 5.764 |
| Van Bijnkershoeklaan 305 Transwijk-Noord | 68 | 4 | A+ | € 315.000 | € 4.632 |
| Molengraaffplantsoen 39 Tuindorp-Oost | 76 | 3 | E | € 375.000 | € 4.934 |