house · resale
Jacob van Heemskerkstraat 38
1272AX Huizen · Westereng · wijk Wijk 01 Westereng · Huizen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 130 m² |
| Perceel | 330 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Bruggen (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 houses in Huizen met 91–169 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 73e percentiel (+13.9% t.o.v. mediaan van € 4.692/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Jacob van Heemskerkstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Jacob van Heemskerkstraat 58 | 79 | C | € 450.000 | € 5.696 |
Buurt in cijfers — Huizen
| Inwoners | 2.450 |
|---|---|
| Dichtheid | 3660 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 662.000 deze listing +5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 34% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04060103
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.29 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Supermarkt Huizen — 0.29 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Alphega apotheek Wessels — 0.89 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartszorg Samen — 0.94 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Regionaal Medisch Centrum Blaricum — 3.6 km |
| OV-station | (naamloos) — 1.42 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Bos en Hei — 0.65 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.318 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 150.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 130 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.600 per jaar (~€ 217/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.535 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2210 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~780 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 520 per jaar en 520 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Huizen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De Ruyterstraat 73 De Noord | 93 | C | € 659.000 |
+€ 8.370
1 stap(pen)
|
€ 667.370 | € -27.630 | |
| De Geldersman 18 Bovenmaat Noord | 137 | B | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € -45.000 | |
| Warandebergstraat 6 Industriewijk 't Plaveen | 122 | A+++ | € 649.000 | +€ 0 | € 649.000 | € -46.000 | |
| Hoofdweg 62 Bijvanck Noord | 120 | D | € 625.000 |
+€ 19.200
2 stap(pen)
|
€ 644.200 | € -50.800 | |
| Koedijk 26 Bovenweg | 147 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -70.000 | |
| Kamperzand 25 Bovenmaat Noord | 160 | C | € 775.000 |
+€ 14.400
1 stap(pen)
|
€ 789.400 | +€ 94.400 | |
| Aristoteleslaan 60 Filosofenbuurt | 155 | A++ | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | +€ 100.000 | |
| Spaarne 4 Huizermaat West | 125 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -120.000 | |
| Dekemastate 12 Bijvanck Noord | 124 | C | € 549.000 |
+€ 11.160
1 stap(pen)
|
€ 560.160 | € -134.840 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Warandebergstraat 6 Industriewijk 't Plaveen | 122 | 5 | A+++ | € 649.000 | € 5.320 |
| Hoofdweg 62 Bijvanck Noord | 120 | 5 | D | € 625.000 | € 5.208 |
| Spaarne 4 Huizermaat West | 125 | 5 | A | € 575.000 | € 4.600 |
| De Geldersman 18 Bovenmaat Noord | 137 | 6 | B | € 650.000 | € 4.745 |
| Dr. Lelylaan 73 Zenderwijk | 129 | 5 | C | € 525.000 | € 4.070 |
| Koedijk 26 Bovenweg | 147 | 5 | A | € 625.000 | € 4.252 |
| Bakboord 28 Stad en Lande | 129 | 5 | A | € 499.000 | € 3.868 |
| Bunt 28 Huizermaat West | 117 | 5 | A | € 549.000 | € 4.692 |
| Stuurboord 13 Stad en Lande | 135 | 5 | E | € 495.000 | € 3.667 |
| Dekemastate 12 Bijvanck Noord | 124 | 6 | C | € 549.000 | € 4.427 |
| Vecht 12 Huizermaat Noord | 118 | 5 | C | € 485.000 | € 4.110 |
| Akkerweg 15 Bovenweg | 112 | 5 | C | € 525.000 | € 4.688 |