house · resale
Ambachtssingel 83
2761LX Zevenhuizen (ZH) · Swanla · wijk Zevenhuizen wijk 02 · Zuidplas
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 143 m² |
| Perceel | 152 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Perdijk Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 houses in Zuidplas met 100–185 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 21e percentiel (-7.2% t.o.v. mediaan van € 4.407/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zuidplas
| Inwoners | 1.500 |
|---|---|
| Dichtheid | 7842 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 477.000 deze listing +23% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 27% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU18920202
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Eendragt — 0.73 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.75 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.57 km |
| Apotheek | Apotheek Zevenhuizen-Moerkapelle — 0.66 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk van Breugel — 0.37 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Jade — 0.52 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.793 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 118.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 143 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.430 per jaar (~€ 119/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.912 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1001 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~143 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Zuidplas
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oudersvrucht 10 Vijfakkers-Noord | 125 | A | € 550.000 |
+€ 37.500
3 stap(pen)
|
€ 587.500 | +€ 2.500 | |
| Europalaan 89 Dorrestein-Zuid | 135 | D | € 519.000 |
+€ 76.950
6 stap(pen)
|
€ 595.950 | +€ 10.950 | |
| Colorado 121 Esse Zoom Laag | 127 | A++++ | € 615.000 | +€ 0 | € 615.000 | +€ 30.000 | |
| Zeemanstraat 37 Dorrestein-Noord | 124 | C | € 485.000 |
+€ 62.000
5 stap(pen)
|
€ 547.000 | € -38.000 | |
| Kroonkruid 68 Zuidplas Kruiden | 142 | B | € 575.000 |
+€ 58.220
4 stap(pen)
|
€ 633.220 | +€ 48.220 | |
| Blokvang 21 Jonge Veenen | 135 | A | € 595.000 |
+€ 40.500
3 stap(pen)
|
€ 635.500 | +€ 50.500 | |
| Prins Alexanderlaan 67 Dorrestein-Noord | 108 | B | € 485.000 |
+€ 44.280
4 stap(pen)
|
€ 529.280 | € -55.720 | |
| de Grutto 17 Moerkapelle-West | 115 | A | € 475.000 |
+€ 34.500
3 stap(pen)
|
€ 509.500 | € -75.500 | |
| Prins Alexanderlaan 58 Dorrestein-Noord | 107 | A | € 479.000 |
+€ 15.622
3 stap(pen)
|
€ 494.622 | € -90.378 | |
| Wulpendreef 17 Dorp Noord | 103 | B | € 439.000 |
+€ 42.230
4 stap(pen)
|
€ 481.230 | € -103.770 | |
| Drost IJsermansingel 5 Kern Moordrecht | 110 | C | € 425.000 |
+€ 50.050
5 stap(pen)
|
€ 475.050 | € -109.950 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kroonkruid 68 Zuidplas Kruiden | 142 | 5 | B | € 575.000 | € 4.049 |
| Blokvang 21 Jonge Veenen | 135 | 5 | A | € 595.000 | € 4.407 |
| Europalaan 89 Dorrestein-Zuid | 135 | 7 | D | € 519.000 | € 3.844 |
| Land voor Water 37 Dorp Noord | 149 | 5 | B | € 695.000 | € 4.664 |
| Colorado 121 Esse Zoom Laag | 127 | 5 | A++++ | € 615.000 | € 4.843 |
| Oudersvrucht 10 Vijfakkers-Noord | 125 | 5 | A | € 550.000 | € 4.400 |
| Zeemanstraat 37 Dorrestein-Noord | 124 | 5 | C | € 485.000 | € 3.911 |
| Begoniaveld 63 Zuidplas Velden | 127 | 5 | B | € 739.000 | € 5.819 |
| Westland 20 Kern Moerkapelle | 145 | 6 | C | € 825.000 | € 5.690 |
| de Grutto 17 Moerkapelle-West | 115 | 5 | A | € 475.000 | € 4.130 |
| Julianastraat 31 Kern Moerkapelle | 112 | 5 | C | € 690.000 | € 6.161 |
| Prins Alexanderlaan 67 Dorrestein-Noord | 108 | 5 | B | € 485.000 | € 4.491 |