house · resale
Karel Doormanstraat 46
2411VG Bodegraven · Zeeheldenbuurt · wijk Bodegraven-Noord · Bodegraven-Reeuwijk
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 92 m² |
| Perceel | 116 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Drieman Bodegraven Lugthart (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 12 houses in Bodegraven-Reeuwijk met 64–119 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.511/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Bodegraven-Reeuwijk
| Inwoners | 1.515 |
|---|---|
| Dichtheid | 8196 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 370.000 deze listing +12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 52% |
| Afstand basisschool | 0.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19010105
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Schatrijk — 0.12 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Mild Markt — 0.34 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.24 km |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Bodegraven — 0.23 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Groene Hart Ziekenhuis — 0.24 km |
| OV-station | Bodegraven — 0.79 km |
| Restaurant | Roos eten & drinken — 0.35 km · 12 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.981 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 88.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 92 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.472 per jaar (~€ 123/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.104 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1196 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~368 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Bodegraven-Reeuwijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Achter Nieuwstraat 13 Centrum-Zuid | 97 | B | € 385.000 |
+€ 10.670
1 stap(pen)
|
€ 395.670 | € -19.330 | |
| Populierenhof 38 Dronenwijk-Zuid | 114 | C | € 425.000 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 447.800 | +€ 32.800 | |
| Zwanebloem 4 Broekvelden-Noord | 108 | C | € 440.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 461.600 | +€ 46.600 | |
| Goudplevier 17 Broekvelden-Zuidoost | 117 | B | € 450.000 |
+€ 12.870
1 stap(pen)
|
€ 462.870 | +€ 47.870 | |
| Hofstede 24 Heining en Dam | 98 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 70.000 | |
| Jenneke E. Bijlhof 11 Waarder Kern | 117 | A | € 490.000 | +€ 0 | € 490.000 | +€ 75.000 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Achter Nieuwstraat 13 Centrum-Zuid | 97 | 4 | B | € 385.000 | € 3.969 |
| Hofstede 24 Heining en Dam | 98 | 6 | A | € 485.000 | € 4.949 |
| Kennedysingel 48 Reeuwijk-Brug-Zuidwest | 104 | 5 | D | € 475.000 | € 4.567 |
| Zwanebloem 4 Broekvelden-Noord | 108 | 4 | C | € 440.000 | € 4.074 |
| Populierenhof 38 Dronenwijk-Zuid | 114 | 5 | C | € 425.000 | € 3.728 |
| Goudplevier 17 Broekvelden-Zuidoost | 117 | 5 | B | € 450.000 | € 3.846 |
| Jenneke E. Bijlhof 11 Waarder Kern | 117 | 5 | A | € 490.000 | € 4.188 |
| Melde 21 Reeuwijk-Brug-Oost | 119 | 4 | C | € 519.000 | € 4.361 |