house · resale
Dijk 44
1721AG Broek op Langedijk · Broek op Langedijk kern · wijk Broek op Langedijk · Dijk en Waard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 98 m² |
| Perceel | 160 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VLIEG Makelaars Heerhugowaard OG (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 42 houses in Dijk en Waard met 68–127 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 88e percentiel (+23.7% t.o.v. mediaan van € 3.917/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Dijk en Waard
| Inwoners | 2.215 |
|---|---|
| Dichtheid | 3939 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 410.000 deze listing +16% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 27% |
| Afstand basisschool | 1.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.1 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19800401
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Chr. Kindcentrum Het Mozaïek — 0.72 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Vomar — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Broekerveiling — 0.81 km |
| Ziekenhuis | Noordwest Ziekenhuisgroep — 1.34 km |
| OV-station | Heerhugowaard — 1.34 km |
| Restaurant | Eetcafe Marktzicht — 0.5 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 98 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.568 per jaar (~€ 131/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.399 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1274 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~392 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Dijk en Waard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oranjestraat 20 Noord-Scharwoude Oost | 102 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Kuipersgroet 12 Mayersloot Noord | 108 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Kroosakker 7 Noord-Scharwoude West | 117 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Waterscheerling 21 Oudkarspel Zuid | 107 | B | € 450.000 |
+€ 11.770
1 stap(pen)
|
€ 461.770 | € -13.230 | |
| Dorpsstraat 266 Zuid-Scharwoude West | 102 | C | € 439.000 |
+€ 20.400
2 stap(pen)
|
€ 459.400 | € -15.600 | |
| Werfstraat 15 Noord-Scharwoude West | 107 | C | € 469.500 |
+€ 21.400
2 stap(pen)
|
€ 490.900 | +€ 15.900 | |
| Apollolaan 17 Planetenwijk | 114 | C | € 419.500 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 442.300 | € -32.700 | |
| Zeeschildpad 48 Butterhuizen Noord | 110 | B | € 425.000 |
+€ 12.100
1 stap(pen)
|
€ 437.100 | € -37.900 | |
| Steigerdijk 125 Zuidwijk | 106 | A+ | € 430.000 | +€ 0 | € 430.000 | € -45.000 | |
| Loodglans 40 Edelstenenwijk | 102 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -50.000 | |
| Saffier 3 Edelstenenwijk | 125 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -50.000 | |
| Kastanjelaan 26 Recreatiebuurt | 122 | C | € 400.000 |
+€ 24.400
2 stap(pen)
|
€ 424.400 | € -50.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dorpsstraat 266 Zuid-Scharwoude West | 102 | 4 | C | € 439.000 | € 4.304 |
| Korund 17 Edelstenenwijk | 102 | 4 | B | € 395.000 | € 3.873 |
| Steigerdijk 125 Zuidwijk | 106 | 4 | A+ | € 430.000 | € 4.057 |
| Dwergvinvis 28 Butterhuizen Noord | 102 | 4 | C | € 569.000 | € 5.578 |
| Oranjestraat 20 Noord-Scharwoude Oost | 102 | 5 | A | € 475.000 | € 4.657 |
| Loodglans 40 Edelstenenwijk | 102 | 5 | A | € 425.000 | € 4.167 |
| Drecht 27 Rivierenwijk | 97 | 4 | D | € 350.000 | € 3.608 |
| Zeeschildpad 48 Butterhuizen Noord | 110 | 4 | B | € 425.000 | € 3.864 |
| Werfstraat 15 Noord-Scharwoude West | 107 | 5 | C | € 469.500 | € 4.388 |
| Waterscheerling 21 Oudkarspel Zuid | 107 | 5 | B | € 450.000 | € 4.206 |
| Kuipersgroet 12 Mayersloot Noord | 108 | 5 | A+ | € 475.000 | € 4.398 |
| Caro van Eycktuin 14 Zuidwijk | 102 | 5 | A+ | € 385.000 | € 3.775 |