house · resale
Dokter De Vliegerstraat 3
3274NG Heinenoord · Heinenoord Woonkern · wijk Wijk 01 Heinenoord · Hoeksche Waard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 182 m² |
| Perceel | 257 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | MarQuis Makelaars & Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 12 houses in Hoeksche Waard met 127–236 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-4.2% t.o.v. mediaan van € 4.577/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hoeksche Waard
| Inwoners | 2.730 |
|---|---|
| Dichtheid | 2911 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 380.000 deze listing +110% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19630100
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | CBS De Regenboog — 0.48 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Hompeltje Pompeltje — 0.48 km |
| Supermarkt | SPAR — 0.61 km |
| OV-station | Busstation Heinenoord — 1.43 km |
| Restaurant | Il Perseo — 0.81 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.810 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 169.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 182 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.548 per jaar (~€ 212/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.022 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2002 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~546 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Hoeksche Waard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1e Kruisweg 8 Oud-Beijerland Buitengebied | 163 | A | € 825.000 |
+€ 13.040
1 stap(pen)
|
€ 838.040 | +€ 40.040 | |
| Oud-Cromstrijensedijk WZ 78 Klaaswaal Woonkern | 186 | A | € 890.000 |
+€ 14.880
1 stap(pen)
|
€ 904.880 | +€ 106.880 | |
| Wilgenhof 7 Nieuw-Beijerland Woonkern | 142 | A | € 650.000 |
+€ 11.360
1 stap(pen)
|
€ 661.360 | € -136.640 | |
| Schenkeldijk 80 Zuid-Beijerland Buitengebied | 192 | A | € 928.500 |
+€ 15.360
1 stap(pen)
|
€ 943.860 | +€ 145.860 | |
| Nassaustraat 8 's-Gravendeel Woonkern | 176 | A | € 630.000 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 644.080 | € -153.920 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Oud-Cromstrijensedijk WZ 78 Klaaswaal Woonkern | 186 | 5 | A | € 890.000 | € 4.785 |
| 1e Kruisweg 8 Oud-Beijerland Buitengebied | 163 | 5 | A | € 825.000 | € 5.061 |
| Nassaustraat 8 's-Gravendeel Woonkern | 176 | 5 | A | € 630.000 | € 3.580 |
| Schenkeldijk 80 Zuid-Beijerland Buitengebied | 192 | 4 | A | € 928.500 | € 4.836 |
| Wilgenhof 7 Nieuw-Beijerland Woonkern | 142 | 5 | A | € 650.000 | € 4.577 |
| Cor Dirksestraat 26 Mijnsheerenland Woonkern | 191 | 6 | A | € 1.175.000 | € 6.152 |
| Burgemeester Van Walsumstraat 3 Mijnsheerenland Woonkern | 194 | 6 | A | € 1.195.000 | € 6.160 |
| Plaete 15 Oud-Beijerland Oosterse Gorzenwijk | 132 | 5 | B | € 579.000 | € 4.386 |
| Vlielanderstraat 13 Numansdorp Woonkern | 132 | 4 | E | € 525.000 | € 3.977 |
| Waalhavenstraat 18 Oud-Beijerland Zuidwijk | 132 | 5 | C | € 450.000 | € 3.409 |