Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 175 m² |
| Perceel | 495 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Pandomo (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 40 houses in Groningen met 122–227 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 75e percentiel (+12.7% t.o.v. mediaan van € 3.931/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Groningen
| Inwoners | 475 |
|---|---|
| Dichtheid | 2484 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 379.000 deze listing +104% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 24% |
| Afstand basisschool | 1.6 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 1.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00141210
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | tijdelijk IKC — 0.72 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderopvang Poppejans — 0.09 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | PLUS — 0.93 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots Apotheek — 1.03 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Lewenborg — 1.04 km |
| Ziekenhuis | Universitair Medisch Centrum Groningen — 4.34 km |
| OV-station | P+R Kardinge — 2.84 km |
| Restaurant | Shufu Cuisine — 0.41 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.700 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 161.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 175 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.100 per jaar (~€ 175/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.875 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1575 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~350 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Groningen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tjariet 62 Reitdiep | 169 | A+ | € 719.000 |
+€ 16.900
1 stap(pen)
|
€ 735.900 | € -39.100 | |
| Ludemaborg 63 Klein Martijn | 156 | C | € 675.000 |
+€ 59.280
4 stap(pen)
|
€ 734.280 | € -40.720 | |
| Oude Middelhorst 79 Oosterhaar | 158 | C | € 775.000 |
+€ 52.930
4 stap(pen)
|
€ 827.930 | +€ 52.930 | |
| Engelberterweg 85 Engelbert | 211 | A | € 675.000 |
+€ 37.980
2 stap(pen)
|
€ 712.980 | € -62.020 | |
| Damsterwaard 108 Ruischerwaard | 152 | A | € 675.000 |
+€ 27.360
2 stap(pen)
|
€ 702.360 | € -72.640 | |
| Nieuwe Kijk in 't Jatstraat 81 Hortusbuurt-Ebbingekwartier | 146 | B | € 649.000 |
+€ 42.340
3 stap(pen)
|
€ 691.340 | € -83.660 | |
| Grote Beerstraat 154 Paddepoel-Zuid | 151 | A+ | € 637.500 |
+€ 15.100
1 stap(pen)
|
€ 652.600 | € -122.400 | |
| De Schans 9 De Linie | 189 | A | € 875.000 |
+€ 34.020
2 stap(pen)
|
€ 909.020 | +€ 134.020 | |
| De Cockstraat 17 Gravenburg | 159 | A+ | € 625.000 |
+€ 15.900
1 stap(pen)
|
€ 640.900 | € -134.100 | |
| Cort van der Lindenlaan 2 Coendersborg | 170 | A | € 595.000 |
+€ 30.600
2 stap(pen)
|
€ 625.600 | € -149.400 | |
| Eckhartstraat 85 Gravenburg | 152 | A++ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -150.000 | |
| Möllerstraat 15 Gravenburg | 158 | A | € 595.000 |
+€ 28.440
2 stap(pen)
|
€ 623.440 | € -151.560 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Tjariet 62 Reitdiep | 169 | 6 | A+ | € 719.000 | € 4.254 |
| Noorderbuitensingel 29 Noorderplantsoenbuurt | 168 | 6 | E | € 925.000 | € 5.506 |
| Oude Middelhorst 79 Oosterhaar | 158 | 5 | C | € 775.000 | € 4.905 |
| De Schans 9 De Linie | 189 | 5 | A | € 875.000 | € 4.630 |
| Damsterwaard 108 Ruischerwaard | 152 | 6 | A | € 675.000 | € 4.441 |
| Cort van der Lindenlaan 2 Coendersborg | 170 | 5 | A | € 595.000 | € 3.500 |
| Ludemaborg 63 Klein Martijn | 156 | 5 | C | € 675.000 | € 4.327 |
| De Cockstraat 17 Gravenburg | 159 | 5 | A+ | € 625.000 | € 3.931 |
| Lunettenhof 33 De Linie | 153 | 6 | A | € 589.000 | € 3.850 |
| Möllerstraat 15 Gravenburg | 158 | 5 | A | € 595.000 | € 3.766 |
| Eckhartstraat 85 Gravenburg | 152 | 5 | A++ | € 625.000 | € 4.112 |
| Grote Beerstraat 154 Paddepoel-Zuid | 151 | 5 | A+ | € 637.500 | € 4.222 |