Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 130 m² |
| Perceel | 249 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Brantjes Makelaars Beverwijk (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Beverwijk met 91–169 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 37e percentiel (-0.7% t.o.v. mediaan van € 4.261/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Beverwijk
| Inwoners | 830 |
|---|---|
| Dichtheid | 4274 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 496.000 deze listing +11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 12% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03750400
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.38 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Vomar — 0.77 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Plantage — 0.78 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk van Straaten en van Schie — 0.71 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Rode Kruis Ziekenhuis — 0.86 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Beverwijk — 1.22 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Brasserie Grand-Café De Smaeckkamer — 0.17 km · 9 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 119.565 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 130 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 4.160 per jaar (~€ 347/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.973 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~3640 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1560 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 2.080 per jaar en 1950 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Beverwijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wim Sonneveldlaan 7 Lanen | 123 | A+ | € 549.500 | +€ 0 | € 549.500 | € -500 | |
| Boogaardlaan 9 Ronde Boogaard | 139 | B | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | € -5.000 | |
| Laan der Nederlanden 174 Wijkerbaan | 127 | B | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -25.000 | |
| Hans van Kilsdonklaan 63 De Ladder Zuid | 136 | A+ | € 579.500 | +€ 0 | € 579.500 | +€ 29.500 | |
| Italiëlaan 87 Oosterwijk | 127 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € -50.000 | |
| Emmy Belinfantelaan 57 Waterwijk | 128 | A | € 490.000 | +€ 0 | € 490.000 | € -60.000 | |
| Midgard 74 De Ladder Noord | 111 | A+ | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | € -61.000 | |
| Klokbeker 27 De Ladder Noord | 151 | A | € 639.000 | +€ 0 | € 639.000 | +€ 89.000 | |
| Groenelaan 48 Ronde Boogaard | 146 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | +€ 100.000 | |
| Heemskerkerweg 255 Overbos | 99 | G | € 429.500 |
+€ 12.870
3 stap(pen)
|
€ 442.370 | € -107.630 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Laan der Nederlanden 174 Wijkerbaan | 127 | 5 | B | € 525.000 | € 4.134 |
| Boogaardlaan 9 Ronde Boogaard | 139 | 5 | B | € 545.000 | € 3.921 |
| Italiëlaan 87 Oosterwijk | 127 | 6 | A | € 500.000 | € 3.937 |
| Hans van Kilsdonklaan 63 De Ladder Zuid | 136 | 4 | A+ | € 579.500 | € 4.261 |
| Wim Sonneveldlaan 7 Lanen | 123 | 4 | A+ | € 549.500 | € 4.467 |
| Emmy Belinfantelaan 57 Waterwijk | 128 | 4 | A | € 490.000 | € 3.828 |
| Groenelaan 48 Ronde Boogaard | 146 | 5 | A | € 650.000 | € 4.452 |
| Midgard 74 De Ladder Noord | 111 | 5 | A+ | € 489.000 | € 4.405 |
| Klokbeker 27 De Ladder Noord | 151 | 6 | A | € 639.000 | € 4.232 |
| van Oldenborghweg 25 Wijk aan Zee | 117 | 4 | G | € 375.000 | € 3.205 |
| Laan van Blois 279 Westertuinen | 155 | 6 | A | € 675.000 | € 4.355 |
| Heemskerkerweg 255 Overbos | 99 | 6 | G | € 429.500 | € 4.338 |