Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 106 m² |
| Perceel | 105 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van der Sande Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 45 houses in Breda met 74–137 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 17e percentiel (-13.2% t.o.v. mediaan van € 4.293/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Breda
| Inwoners | 10.910 |
|---|---|
| Dichtheid | 4859 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 341.000 deze listing +16% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 56% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07580200
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Breda College — 0.48 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Harlekijn — 0.53 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.37 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Brabantpark — 0.62 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Brabantpark — 0.56 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Amphia Breda — 1.04 km |
| OV-station | Breda — 1.14 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | (naamloos) — 0.14 km · 19 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 83.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 106 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.696 per jaar (~€ 141/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.027 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1378 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~424 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Breda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oede van Hoornestraat 12 Fellenoord | 87 | F | € 359.000 |
+€ 32.190
5 stap(pen)
|
€ 391.190 | € -3.810 | |
| Hoekakker 55 Gageldonk | 88 | B | € 389.500 |
+€ 9.680
1 stap(pen)
|
€ 399.180 | +€ 4.180 | |
| Oostendestraat 1 Biesdonk | 114 | B | € 375.000 |
+€ 12.540
1 stap(pen)
|
€ 387.540 | € -7.460 | |
| Wederiktuin 8 Gageldonk | 92 | B | € 395.000 |
+€ 10.120
1 stap(pen)
|
€ 405.120 | +€ 10.120 | |
| Dijkstraat 18 Tuinzigt | 85 | B | € 375.000 |
+€ 9.350
1 stap(pen)
|
€ 384.350 | € -10.650 | |
| Olmstraat 83 Tuinzigt | 88 | A+ | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -20.000 | |
| Pieternel Koomansstraat 79 Kesteren | 81 | C | € 349.000 |
+€ 16.200
2 stap(pen)
|
€ 365.200 | € -29.800 | |
| Honderdbunder 15 Heksenwiel | 96 | B | € 350.000 |
+€ 10.560
1 stap(pen)
|
€ 360.560 | € -34.440 | |
| Brandebeemd 19 Gageldonk | 113 | B | € 425.000 |
+€ 12.430
1 stap(pen)
|
€ 437.430 | +€ 42.430 | |
| Dr. Struyckenstraat 222 Heuvel | 108 | E | € 315.000 |
+€ 35.640
4 stap(pen)
|
€ 350.640 | € -44.360 | |
| Beukstraat 17 Tuinzigt | 115 | D | € 415.000 |
+€ 31.050
3 stap(pen)
|
€ 446.050 | +€ 51.050 | |
| Sporenweide 1 Kievitsloop | 123 | C | € 425.000 |
+€ 24.600
2 stap(pen)
|
€ 449.600 | +€ 54.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Valkenierslaan 205 Blauwe Kei | 99 | 4 | F | € 475.000 | € 4.798 |
| Jasmijnstraat 26 Tuinzigt | 109 | 5 | B | € 450.000 | € 4.128 |
| Brandebeemd 19 Gageldonk | 113 | 5 | B | € 425.000 | € 3.761 |
| Oostendestraat 1 Biesdonk | 114 | 5 | B | € 375.000 | € 3.289 |
| Wederiktuin 8 Gageldonk | 92 | 4 | B | € 395.000 | € 4.293 |
| Beukstraat 17 Tuinzigt | 115 | 5 | D | € 415.000 | € 3.609 |
| Haamstedestraat 12 Ypelaar | 108 | 5 | C | € 469.000 | € 4.343 |
| Dr. Struyckenstraat 222 Heuvel | 108 | 5 | E | € 315.000 | € 2.917 |
| Honderdbunder 15 Heksenwiel | 96 | 5 | B | € 350.000 | € 3.646 |
| Laagbos 6 Gageldonk | 113 | 5 | A | € 465.000 | € 4.115 |
| Vianendreef 37 Prinsenbeek | 118 | 4 | A | € 479.000 | € 4.059 |
| Cornelis Florisstraat 10 Geeren-noord | 117 | 4 | A | € 489.000 | € 4.179 |